Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Beteges amiért így gondolkozom?

Beteges amiért így gondolkozom?

Figyelt kérdés

25 Nő vagyok 8 éve van párkapcsolatom fél eve hazasok vagyunk.Sose voltunk mászkálósak,párom a rokonaihoz ment gyakrabban amég közelükbe laktunk.

Aztán elköltöztünk az én szüleimhez (egy udvarban vagyunk de külön kisebb ház van nekünk) ideiglenesen,és mostmár nem megy ugye ő sem mert messze vannak a rokonai.

Utóbbi időbe állandoan azon veszekszünk hogy ő nem akar csak otthon ülni.

El is mentünk hétvégére a mamájához.De már menni akar sok helyre kollegáinkkal bálba stb velem.De én ezt nem igénylem.Sőt,én utálom a társaságokat,én nem aklarok menni bulizgatni,ő ezt tudta h ilyen vagyok,de most mégis más lett:(!

Az ő rokonaihoz is ráveszem magam h elmenjünk de máshova kollegákkal már nem akarok,nem is kedvelem őket,meg nem is vagyok ilyen.Ez ennyire nagy baj?Velem van a baj?Valami betegségem van?Már kezdem elhitetni magammal h ez nem normális dolog.Ő is megbánt engem,a szüleimet is piszkálja nekem h ő nem akar ugy elni mint ok, h nem mozdulnak ki.De mégis mit tegyek??

Változtassak?De hogy ha semmi igényem erre??

Ezt már nem bírom sokáig:(

Bocsi h hosszú lett de ki vagyok éppen most is..


2016. jan. 14. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Háát néha kompromisszumot kell kötni, kicsit menned kéne, ha nemis mindenhéten, de néha lehet... amúgy mit tudtok csinálni egésznap otthon? Szinház, mozi, kiállítások, nyaralás, wellness, sport, és néha egy kis buli így kerek az élet, valszeg nem is ismeritek egymást és úgy házasodtatok..kicsit engedni kell, mert válás lesz a vége..
2016. jan. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A párkapcsolattal a barátok nem szűnnek meg. Hagyd hetente elmenni velük,hidd ek,attól még te maradsz a legfontosabb.
2016. jan. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem hetente akar menni es nem egyedul hanem velem.De en nem vagyok ilyen.Most vegyem ra magam?Kenyszeritsem ra:(
2016. jan. 14. 16:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen egyszer elmehetsz vele, és utána keress te valami programot, valami csak érdekel a nagyvilágból... Lehet kirándulni, bringázni, sportolni együtt...nem csak otthon punnyadni! Nem csodálom, hogy 8 év után unja, hogy csak a rokonokig mentek el...én pl meghalnék, ha csak ennyi lenne az életem.
2016. jan. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
En a kutyammal vagyok sokat de o meg azt nem akarja,setalni se jon velunk.Es en ilyen voltam,eddig mert volt jo neki?
2016. jan. 14. 17:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáljatok megegyezni 1 séta, 1 buli ... még az is lehet, hogy jól fogod magad érezni, ha nem így állsz hozzá!
2016. jan. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!