Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szeretetet melyik boltban kap...

Szeretetet melyik boltban kap az ember?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem, hogy az életben el tudnék érni valamit, mégpedig zeneszerzéssel, azt viszont, hogy szeressenek, és aki szeret, annak ideje is legyen rám, valószínűleg soha, és mire ezt ki is tudnám deríteni, addig nem is tudnék már várni... Márpedig én az a típus vagyok, aki szerény életkörülmények között is elboldogul, anélkül, hogy bármiben is sikeres lenne, csak nem szabad egyedül hagyni, mert könnyen be tudok kattanni...

Nem gondolnám, hogy bármivel is beljebb lennék, ha eljárnék orvoshoz, csak jó lenne tudni hol találok olyan embereket, akikkel kölcsönösen élvezzük egymás társaságát, és szakítunk is időt a másikra... 20 év után már elgondolkozom, hogy valaha összejöhet-e ilyesmi, mert ha nem, akkor kár folytatni :(


2016. jan. 15. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk nálam lehet kapni.:)
2016. jan. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ma már sehol. :(
2016. jan. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha szeretetet akarsz venni, akkor vegyél egy kutyát!

Menhelyről is viheted, úgy sokkal olcsóbb.

2016. jan. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszer egy műsorban azt hallottam, ha boltban lehetne kapni kígyózó sor lenne előtte mindig.
2016. jan. 16. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!