Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet csinálni a kényszerg...

Róbert dávid kérdése:

Mit lehet csinálni a kényszergondolatok ellen?

Figyelt kérdés
ocd vel diagnoztizálnak , szedek is rá anafranil gyógyszert de még mindig vannak a gondolatok pl hogy félek sokszor hogy leugrom a gallériámról pedig sose tennék ilyesmit a másik attól tartok hogy ártok a kutyámnak pedig ilyet sem csinálnék, ami a leg idegesítőbb a gyógyszerekkel való foglalkozásom hogy utánaolvasok mindennek ami vele kapcsolatos ezis kényszergondolat gondolom és elég zavaró

2016. jan. 16. 09:32
 1/5 gömbicica ***** válasza:
szia. milyen trauma ért akkor tájt, mikor ezek a tünetek jelentkeztek?
2016. jan. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szerintem trauma nem ért , de biztos van oka hogy ki alakultak ezek
2016. jan. 16. 09:51
 3/5 gömbicica ***** válasza:

akkor másképpen kérdezem. milyen élethelyzeted volt?

milyen tünetek alapján kerültél a pszichiátriára?

hány éves vagy?

2016. jan. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az élethelyzetem mindig változó volt de leg többször csak rossz, 24 éves vagyok és skizofrénia tüneteivel meg ez a kényszerbetegségem van
2016. jan. 16. 17:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit lehet csinálni, nekem is voltak, de valahogy elmúlt, úgy nagyjából, mondjuk teljesen más volt a helyzet.


Esetleg akarsz beszélni róla? Mert mást nagyon itt nem tudunk tenni.

2016. jan. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!