Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet diszkréten pszichol...

Hogy lehet diszkréten pszichológust keresni?

Figyelt kérdés
Talán bután fogalmaztam meg a kérdést, vagy maga a kérdés is talán butaság, de pszichológusra lenne szükségem. Az őrület határán vagyok súlyos lelki okokból. - Mások miatt jutottam ide, nem vagyok őrült!
2016. jan. 17. 14:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Mások miatt jutottam idáig.
2016. jan. 17. 14:01
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs akinek elmond mintha egy pszichológus lenne? Néha csak valaki kell aki meghallgat.

Amúgy az őrült az aki nem képes kommunikálni csak ordibál pl.

2016. jan. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy nem tudok túllépni a sérelmeken, bennem maradt, nem tudatosan, hanem legmélyen, ezért kéne valami ami segit, fingom sincs hogy mi, de amig ezt nem tudom eltisztitani magamban, addig csak mérgez és mérgez.
2016. jan. 17. 15:07
 4/4 anonim ***** válasza:
úgy, hogy személyesen érdeklődsz. klinikán, neurózis szakrendelésen, ha egyetemre jársz, az ő mentálhigiénés kirendeltségükön. ha ez nem működik, talán a lelkisegély-vonalon tudnak segíteni (rendelést keresni).
2016. jan. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!