Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez milyen fóbia? Már gyermekko...

Ez milyen fóbia? Már gyermekkorom óta társaságkerülő voltam, utálok ismerősökkel találkozni, csevegni velük. (. )

Figyelt kérdés

Ha tudom, hogy jön valaki hozzánk, alig várom, hogy túlessünk rajta, és elmenjen. Szeretek egyedül lenni. Nem szeretek másokat megismerni, utálom, ha bemutatnak új embereknek, mindig kívülállónak érzem magam, és ilyenkor általában begubózok, és szinte meg sem szólalok. Biztos azt hiszik, hogy valami tökkelütött vagyok. :DVannak barátaim, és akik igazán közel állnak hozzám, azoknak képes vagyok megnyílni, és jól érzem magam velük (egy ideig, legyen ez 1-2 óra, utána mindenki menjen a saját dolgára :D)

Most hirtelen ennyi jutott eszembe. Szerintetek ez milyen fóbia lehet?



2016. jan. 18. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez semmilyen fóbia sem,ez egyszerűen személyiség kérdése. Nem kell mindenre ráaaggatni valamiféle betegség jelzőt.
2016. jan. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez semmilyen fóbia, egyszerűen túlságosan introvertált személyiség vagy. Nálam is hasonló a helyzet; van egy nagyon szűk - max 3 ember - baráti köröm, akikkel néha találkozgatok, de akkor se túl sokat, mert lefárasztanak az emberek. Ha bármelyikük mondja, hogy elhozná egy-két ismerősét, akiket én nem ismerek, már rögtön lever a víz, és elkezdek azon agyalni, hogy hogyan mondhatnám le a programot velük. Társaságban általában kényelmetlenül érzem magam - kivéve a barátaim esetében -, és akkor is csak többnyire csendben ülök, nem vágyom arra, hogy a figyelem középpontjában legyek. Ezeken kívül egyébként mentálisan egészségesnek mondanám magam... :D Szóval szerintem ne parázz, szimplán jóval több egyedüllétre van szükséged, mint másoknak. :)
2016. jan. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

2-es!


mintha engem írtál volna le :) 100%-ban igaz rám :)

2016. febr. 18. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!