Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi bajom lehet? Évek óta...

Mi bajom lehet? Évek óta depressziós vagyok kisebb normál idoszakokkal vegyítve, eddig még talán ok.

Figyelt kérdés

A gond itt kezdődött kB fel éve amikor felfedeztem hogy a koncentrációm rengeteget romlott, a memóriám lassan néha ciki, gondokat okoz a mindennapi életemben hogy nem emlékszem pontosan mi történt ki mit mondott de arra sem emlékszem én mit mondtam. Régen meghallottam az ismert zene számot rögtön fújtam a címet is de már nem. Van amikor olyan dekoncentralt vagyok higy egyszerű pénz számolás nem megy. Olyan mintha csak így lennék és néznek ki a fejemből. Folyton fáradt vagyok ha sokat alszom akkor is. Nincs erőm. De ez a energia dolog nem új kB azóta van mióta depresszióm is.

KB hat -hét hónapja fura dolgot tapasztalatok, nem hallucinálok, mert tudom hogy nem valós, mégis néha megdobbenek, megremülok tőle. Utána olvastam annyit találtam róla hogy érzékcsalódás a neve nem hallucináció.

"3. A harmadik típusú illúzió a metamorfopszia. Ez egy általában rövid ideig tartó, de gyakran ismétlődő probléma, az észlelt tárgyak formájának 4. A negyedik típusú patológiás illúzió a diszmetropszia. Ez a látott tárgy távolságának illuzórikus változása, amely általában a tárgy méretének a változásához is kapcsolódik. Két altípusát különböztetjük meg a diszmetropsziának attól függően, hogy a tárgy mérete nő (makropszia) vagy éppen csökken (mikropszia). '' Nem tudom elmagyarazni mit látok de ez jól leirja. Kezeltek depresszióval, szorongassal és paranoid pszichitikus zavarral. De ez az érzékcsalódás új és a kognitív, memória, koncentráció dolog is új sajnos.



2016. jan. 25. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd ki magad gluténérzékenységre.
2016. jan. 26. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gluténérzékenységtől hallucináció vagy illúzió? A fáradtság gyengeség lehet...meg a rossz kedv is.
2016. jan. 29. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!