Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem akarok élni, annyira...

Nem akarok élni, annyira rossz nekem néha, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és közösségben annyira félénk vagyok, hogy nem merek megszólalni egyáltalán.

Mindig én vagyok az akit kinevetnek semmibe vesznek.

Ha beszélnem kell, nem jön ki hang a torkomon csak értelmetlen félénk motyogás, nem hallja senki.

Egyszerűen szorongok, ha mások előtt kell megszólalnom.

Nem merek felállni és kimenni wc-re, ha mások is oda készülnek.

Annyira durva, hogy nem vagyok képes értelmes kifejezéseket mondani, két szónál többet nem tudok kiejteni.

Minden kis dolgot kudarcként élek meg.

Amikor ülök azt gondolom mindenki engem figyel, ezért mindig lehajtom a fejem és összegörnyedek, befeszülök és minden mozdulatomra figyelek.

Nem bírom, ha hangoskodnak és poénkodnak velem. Nem bírok kiállni magamért szóban.

Kerülöm a magabiztos embereket, ha már egy számomra nem szimpatikus egyén van a közelemben bestresszelek.

Régenben sokat piszkáltak oviban, iskolában.

Butának, lassú felfogásúnak, drogosnak, retardáltnak hihetnek az emberek.

Otthon egész nap örlődöm a történt dolgokon. Volt, hogy a fejem a falba vertem, sokszor vagdosni akartam a kezem, de végül nem tettem.

Előfordult már, hogy egyedül lerészegedtem.

Kb arról szólnak a napjaim, hogy túléljem és mehessek haza filmezni.

20/F


2016. jan. 28. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez egy séma, már beletanultál ebbe a szerepbe és sajnos akaratlanul is elhiszed,magadhoz vonzod z ilyen szituációkat. Pedig hidd el, ki lehet lépni belőle. Nekem is sikerült, én lány vagyok és borzasztó önbizalomhiányokkal küzdöttem. A mai napig nem vagyok egy ki ha nem én típus, de segítő foglalkozásom lett, emberekkel foglalkozom (eügy), rengeteget kell kommunikálnom, ráaádsul felelősségteljesen, úgyhogy nem reménytelen. Ehhez éveket fektettem a javulásba, nagyon sok mindennapi pszichológia témájú könyvet, folyóiratot, blogot olvastam, némni spórolás után pszichológushoz is jártam. Ilyeneket tudok neked is javasolni.
2016. jan. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Írj privátot, ha tudok, szívesen segítek!
2016. jan. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ennek az életnek a vonzáshoz semmi köze! A kérdező túl hosszú ideje oxigénhiányban szenved. Ez visszatartja az agyi fejlődést, gondolkodást. Ebben az állapotban az agy nem képes helyesen feldolgozni a beérkező info áradatot.
2016. jan. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oxigénhiány?
2016. jan. 28. 18:47
 5/6 anonim ***** válasza:
ha meg akarod érteni, kérdezz privát. ha idáig eljutottál, hogy ide kiírtad problémáid, sokat tudok segíteni megoldásukban. Mert nem kell így élned, igen is van felhőtlen boldogság!
2016. jan. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ezeken a problémákon szakértő tud segíteni, érdemes lenne felkeresned egy pszichológust. Vagy egy olyan barátot, aki ki tud ebből rángatni.
2016. jan. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!