Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan hogy 23 évesen...

Van olyan hogy 23 évesen elkezdődhet az Alzheimer kialakulása? Vagy ez valami más? Keringési zavar? Nem volt ez így kB fel éve vágott az eszem. És nem mindig rossz az állapotom van mikor jobban vagyok.

Figyelt kérdés
Elakadok beszéd közben sokszor, van hogy egyáltalán nem emlékszem mit szerettem volna mondani. Szótalálási nehézségeim vannak. Hangulatom ingadozó, de a rossz kedvem mostanság főleg egy okból van és azokból a memória gondokbol adódnak és a nagyon gáz helyzetekből amikbe keveredek emiatt. Palástolom mindenféle magyarázatokkal és hazugságokkal. Persze belül rémült vagyok hogy is nem emlékszem dolgokra? Hamis emlékeket gyárt az agyam csakhogy magamnak is meg tudjam magyarázni történeteket. Sokszor üresen nézek magam elé nincsenek gondolataim...persze vannak de mintha egymásnak ellent mondoak és kuszak lennének magamra sem ismerek. Van mikor "idegennek érzem a világot". Érzék csalódásaim vannak (illúzió), sokszor. Vizuálisan főleg de volt akusztikus is. Zenét ha hallgatok amit ezerszer hallgattam sokszor nem jut eszembe a címe régen vágtam. Rosszabb napom napjaim vannak akkor nem megy az egyszerű pénz számolás sem. Számoló géppel is rengeteg időbe telik.

2016. jan. 30. 02:05
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és kihez forduljak első körben anélkül hogy hazakuldenének a pihend ki magad mottoval mert fiatal vagyok még?
2016. jan. 30. 02:30
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Pszichiáterhez menjél el, ne pszichológushoz, hanem kifejezetten pszichiáter vagy neurológus orvoshoz. Az Alzheimer-kór jellemzően nem kezdődik ilyen fiatal korban, hanem jóval később, de a tüneteid valamilyen rendellenességre utalnak, amit mindenképpen ki kell vizsgálni.
2016. jan. 30. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A vérnek korlátozott a felvevő és szállítóképessége,ezért az agy bizonyos részei nem jutnak megfelelő mennyiségű oxigénhez.

Én is így éltem le fél életemet. A pszichiáter megpecsételt skizofréniával ami véglegesen elintézte további sorsomat.

Azt tanácsolom kerüld el az orvosokat, és old meg magad a problémáidat.

2016. jan. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Második válaszoló : hogy érted higy végleg megpecsétel? Egy skizofrénia diagnózis tényleg ilyen bélyeg szerű? Pont ezért félek orvoshoz menni.
2016. jan. 31. 01:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Az egész életedet tönkreteszi egy ilyen diagnózis! Ha valami komolyabb problémával fordulsz orvoshoz, az orvos látja a betegség kódokat a számítógépén, és szimplán keresztülnéz rajtad, meg se hallja amit mondasz, panaszaidat e szerint ítéli meg. Tehát a kezelések is ilyenfélék lesznek amit a doki javall. Aztán az üzemorvos előtt sem marad titok, a munkahelyek is tudomást szereznek róla. A skizofréniát a legtöbb ember úgy értelmezi, hogy hallucináció és kényszerképek, megváltoztathatatlan téveszmés felfogásra alapozva. Ezeket egyetlen munkahely sem tudja osztályozni. Csak azt hiszik el, ha verset szavalsz. Bármit mondasz, senki nem veszi komolyan, az ilyen embert a társadalom tudatlanul, de kirekeszti. Soha nem lehetsz teljes értékű ember, ha ez bekerül a kórlapodra!

Ha elfogadod a javasolt terápiát akkor simán zombivá válsz, mert az orvosságok, központi idegrendszerre ható gyógyszerek, az agynak azt a területeit tompítják, ami amúgy is gyenge. Pedig a megoldás kézenfekvő és egyszerű. Megfelelő mennyíségű oxigént kell biztosítani az agysejteknek, hogy jól működhessenek. Nem pedig mérgekkel tovább ölni, működésüket ezzel tovább gátolni.

2016. jan. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hosszú és kifejtett választ. Angliában van olyan hogy uzemorvos? Vagy úgy kérdezem hogy minden helyen? Mert akkor ciki van. Már így is egy pszichitikus zavarom diagnosztizalva van két éve. Ami majdnem skizofrénia.
2016. febr. 2. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!