Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szakemberhez kellene forduljak?

Szakemberhez kellene forduljak?

Figyelt kérdés
Már eléggé rég óta vagyok motiválatlan, boldogtalan igazából indokolatlanul. Nem azt mondom, mert meg tudom magyarázni az okát, de ez egyszerűen csak olyan ok, ami csak a fejemben létezik. Mert én úgy gondolkodok. De hiába ismerem fel, hogy ez így nyilván rossz és változtatnom kéne rajta, egyszerűen nem megy.
2016. jan. 31. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez még nem olyan nagy probléma, hogy szakember bevonására lenne szükséged.

Beszéld meg valakivel, vagy szentelj rá pár Órát, hogy csak a gondjaidon agyalsz. Lehet megtalálod a szükséges válaszokat, amiket keresel.

2016. jan. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha te úgy gondolod, hogy szükséged van rá, akkor igen. Lelkiekkel foglalkozó szakemberhez nem az jár, aki hülye, hanem az, akinek gondja van. Elakadtál, nincs, aki kívülről lássa a gondjaidat - miért ne mehetnél?
2016. febr. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!