Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ez mire utalhat?

Szerintetek ez mire utalhat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azért tettem ki ezt a kérdést mert egy éve lassan folyamatosan minden miatt előzőlegesen igzulok.Ez általában dolgozatok, témazárók és tesi órák miatt (mivel enyhén túlsúlyos is vagyok és a tesi tanárom is eléggé problematikus) a barátaim szerint ez kezd már egyre rosszabbá és idegesítővé válni, és minél jobban igyekezek az idegességemet félre tenni annál lehangoltabbnak érzem magam amiatt hogy sosem sikerül és hogy ezzel idegesítem a barátaimat, ezálltal pedig az idő nagy részében szomorú vagyok és gyakran sírok. Már több közelibb barátom is ajánlotta hogy menjek el egy orvossal vagy valakivel a szakmában beszélni, de a szüleim elött nem merem megemlíteni a dolgot és nem is akarom azt hogy ilyenek miatt rám pazarolják a pénzüket.

Ha valaki elmondaná hogy mit tegyek ezellen, azt nagyon megköszönném :)



2016. jan. 31. 22:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Rád pazarolják a pénzüket? :) Hát miért kire kéne pazarolniuk a pénzt ha nem rád? Talán érdemes lenne beszélgetned egy pszichologikussal, de nem olcsó mulatság valóban.
2016. febr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!