Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, hogy oldjam a...

Mit tegyek, hogy oldjam a stresszt a munkahelyemen?

Figyelt kérdés
Két éve vagyok az új munkahelyemen, és egyszerűen a falra mászom néha, stresszes vagyok, kedvtelen, néha legszívesebben megütném a főnököm. És ez megijesztett. Mi tévő legyek? Szedjek nyugtatót? Segítségre van szükségem?
2008. szept. 19. 10:45
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Ne szedjél nyugtatót. Tudni kellene, mi a probléma, hogy lehessen segíteni.
2008. szept. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Fáradt vagyok szinte állandóan, fáj a fejem, könnyen felidegesítem magam. Nem tudok koncetrálni. Ez kb két éve megy már lassan, de csak egy éve rosszabodott.
2008. szept. 19. 11:04
 3/34 anonim válasza:
100%
Ha stresszt akarsz oldani akkor próbáld meg a testmozgást! Ha viszont nem teheted meg mer annyira sűrü a napod akkor próbálj meg valami természetes készítményt nagyon sok ilyen van! De az a baj hogy én most így hirtelen nem tudok mondani semmi ilyet
2008. szept. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Sportolok, előírűs a napi egy óra, mivel irodai munkát végzek, de az sem segít. Olyan mintha megrekedt volna valami bennem, és nem tudna kijönni.

Milyen természetes módszerek vannak.

2008. szept. 19. 11:13
 5/34 anonim válasza:
100%
Ha megrekedt benned az a legjobb ha kiadod! Próbáld meg hogy elmész egy pszichiáterhez, vagy csak a barátaiddal leülsz komolyan beszélgetni! Hidd el nagyon sokat tud segíteni!!!
2008. szept. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim válasza:
100%
Lehet vitamin hiány is, az én párom nagyon sokat panaszkodott hasonló okok miatt, és egy kiadós vitamin kúra segített. De megpróbálhatna még természetes kivonatokat is. Nagyon sok biobolt kínálata elérhető már neten keresztűl is.
2008. szept. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Szerintem is a mozgás a legjobb, de kipróbálhatod a Remotiv Extrát, esetleg a Hovát is. Gyógyszertárban lehet kapni.
2008. szept. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim válasza:
51%
Utánanéztem és vannak az un. homeopátiás szerek. AZ azt jelenti hogy maga a szervezet gyógyítja önmagát! Sokféle dologra lehet használni így stressz álmatlanság és még sorolhatnám. Én nézetembe egy kicsit hasonlít a természet gyógyászatra csak ez dobozolva van és nem kell 10 ezreket kiadni érte én ezt tudnám tanácsolni, remélem segít
2008. szept. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát én csak azt mondom minderre, hogy ha legszívesebben leordítanád a főnököt a 2 lábáról, akkor pontosan az a baj, hogy ez az ami benned reked-ezt kiadni úgy kellene, hogy tényleg beolvasol neki-de mivel kell a munka ezért ez ugye kivitelezhetetlen. Én azt szoktam csinálni, hogy írok egy lapra: Hogy a jó édes....-Meg ilyenek és a főnöknek címzem. a Kezem de főleg a lábam ügyébe helyezek egy jókora párnát és elkezdem a falhoz rugdosni jó nagy erővel, hogy visszapattanva még egyet és mégegyet adhassak neki. Utána kidobom a papírt a vécébe és lehúzom-közben köszönök a fönöknek. Aztán egy jó meleg kávé mellé leülök. Másnap már azt gondolom amikor szemétkedik velem-Na öreg ma is lehúzlak a klotyón. Közben elképzelem a fönőköt amint csöppög a hajáról a lefolyó vize-csak vigyázz el ne nevesd magad hangosan.Ettől jó kedvem lesz és mindjárt itt a hétvége és ez a klotyómanó csak hétfőn válik ismét láthatóvá.
2008. szept. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim válasza:
100%
Azt javaslom, először vedd sorra azokat a tényezőket, ami miatt stresszes vagy és próbálj meg ezeken változtatni, alakítani! A nyugtató persze ajánlott (én is szedem), de nem nagy mennyiségben!
2008. szept. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!