Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt mar valakinek dolga...

Volt mar valakinek dolga IGAZI pszichopataval?

Figyelt kérdés
Ha igen, elmeselnetek milyen volt? Miket csinalt? Hogyan viselkedett?
2016. febr. 21. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Naponta találkozol velük, látod őket a TV ben. Az hogy valaki pszichopata, nem látszik. Ránézésre teljesen normális. De 100 ft-ért elvágja a torkodat.
2016. febr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sokféle IGAZI pszichopátia van. Azaz már ilyen nincs is, "személyiségzavar" a jelenlegi megnevezése.

Nem egy egységes kórkép, van, aki érzelmileg éretlen, instabil, van, aki szociopata (ők a bűnözők), van a paranoid, skizoid személyiségzavar, stb.

Itt olvashatsz róla bővebben:

[link]

2016. febr. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a linket. Ezek a betegsegek gyogyithatok?
2016. febr. 22. 02:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezek nem betegségek, hanem a személyiség zavarai, és mivel nem betegség, így nem is gyógyítható. Hosszas pszichoterápiával lehet javulást elérni náluk, de enyhébb esetben maguktól is javulhatnak, "benő a fejük lágya".
2016. febr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
tortetoek, barmikor atlepnek az emberen anelul, hogy buntudatuk lenne emiatt, nincsenek erzelmeik, de kivalo szineszek, el tudjak jatszani a simulekonysagot, sok szakembert is megvezetnek ezzel
2016. márc. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ők nem akarnak javulni, pszichológushoz menni pláne nem. ha csak nem azért, hogy egy nagyjelenet keretében téged feketítsenek be előtte.
2016. márc. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én exbarátom igazi pszichopata. Csak ámulok azon hogy miket művel. Ha még érdekel mesélek :)
2016. júl. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Naponta irogatja ki a bombanős kérdéseit. És komolyan azt hiszi hogy ez nekem rosszul esik. 😂 Azt hiszi hogy nekem a külső a fontos. Hát téved de nagyon! Ez engem abszolút nem hat meg. Gerinctelen férgeket meg letojok. És azt is hiszi hogy tönkre tehet még azzal is ha feltöri a facebookomat. Ott csak ismerősök vannak. Csinálhatná okosabban is mert rohadtul unatkozom.
2020. febr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az aranyásókat meg ki nem sz#rja le? Most attól hogy jól néz ki külsőleg,még belül nincsen értéke számomra csak romlott tehát le van tojva. Még hogy teperni utánuk... Csak a hülyék teszik azt. A belső a fontos. Hibáztatni meg főleg nem fogom őket. Nem is akarom. Mondjuk eléggé idióta az aki ennyire unatkozik hogy más életével foglalkozik és szét cseszi az életét. Onnan tudom hogy ő az,hogy 2016 végén barátkoztam össze vele. És a kérdéseit azóta itt bombázza. Egyébként meg nem jóképű férfiról van szó. És nem is 30-as alkoholistáról. Na ennyit erről. csak egy Sz#r személyiséggel rendelkező emberről. Ennyire unatkozni...
2020. febr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!