Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Történt már olyan, hogy egy...

Történt már olyan, hogy egy hátrányos szülői (az apa kisegítő iskolába járt) háttérrel rendelkező személy normális iskolába járt és diplomát szerzett?

Figyelt kérdés

2016. febr. 22. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne lehetséges? Ha ez a személy okos nincs akadály. Persze pénz az kell az egyetemhez,de az se olyan vészes. Simán így is lehet valakinek sikeres élete:)
2016. febr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne történt volna? Nekem két papírom is van, apámnak semmilyen, anyának meg szakközép.
2016. febr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Igen.
2016. febr. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Viszont annak ellenére,hogy rendes suliba járt, nyelvvizsgát , jogosítványt szerzett, meg szeretne egyetemre is járni, pár embertől már megkapta,hogy ő sem normális. Vagyis a viselkedését eléggé befolyásolják a szülők magatartása.... Ez ellen hogy lehet tenni?? Hisz a gyerek ebben nől fel, őróluk veszi a mintákat, persze ,hogy azonosulni próbál velük,még ha néha nem is tűnik logikusnak amit az egyik szülő tesz.
2016. febr. 22. 20:25
 5/6 anonim válasza:
0%
Szégyeld magad. A szüleid tartanak el nem ? te meg itt nyavajogsz hogy ki mit gondol, ha nem lesz diplomát az azért lesz mert kevés vagy hozzá. Amúgy apukámnak még érettségije sincs mégis vállalkozoként jól keres és mindenünk megvolt, én meg első évben elhasaltam a fősulin Eléggé érdekes világban élsz te ember,mindegy hogy élsz vagy megtanulod a tananyagot vagy nem.Ennyi
2016. febr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Az én szüleim sem diplomásak, anya csak általánost végzett. Én most végeztem fősulin és eszem ágában sincs hasonló munkahelyen kikötni, mint ők. Egy gyárban végeznek különféle fizikai munkát, apa 2 munkahelyen dolgozik. Velem közölték hogy jelentkezzek a gyártósorra, mert nem fognak felvenni sehova. Hát jelentkezzen a halál, hétfőn interjúm lesz logisztikusi munkakörbe, és igenis a szakmámban fogok elhelyezkedni.
2016. febr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!