Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Felhivjam a pszichologusom /...

Felhivjam a pszichologusom / pszichiáterem, ha azt érzem, hogy most nagyon rossz? Ok nélkül nagyon magam alatt vagyok, a napokban nem találkozom éppen egyikkel sem.

Figyelt kérdés

Depresszió, öngyilkos gondolatok miatt járok mindkét szakemberhez.

21F



2016. febr. 23. 22:29
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Nincs hozzá bátorságom, meg hogy egyáltalán mit mondjak. Olyan egyszerűnek tűnik, hogy elmondom, hogy nagyon rossz a kedvem. De ezt nem olyan könnyű megtenni.
2016. febr. 23. 22:31
 2/14 anonim válasza:
Hívd. Ha úgy érzed, hogy szükséged van valamelyikre, akkor ne hagyd, hogy maga alá temessen a hangulatod. Nem kell egyedül küzdened.
2016. febr. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Holnap délelőtt felhívhatod persze. Ha rosszabbul vagy, akkor azt fogják javasolni, ha van nyugtatód, vegyél be belőle egy plusz adagot.
2016. febr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Már régebb óta foglalkozik velem a doki, kaptam antidepresszánst is, de visszaestem.
2016. febr. 23. 22:40
 5/14 A kérdező kommentje:
Van nyugtatom is
2016. febr. 23. 22:40
 6/14 anonim ***** válasza:
70%

Azt vedd észre, hogy ez egy jó példa a rosszullétedre. Félsz attól, hogy mit gondolnak rólad. Próbáld megérteni, hogy ehhez semmi közöd nincsen. Nem a te dolgod, hogy mit gondol rólad a pszichológus ha felhívod. Az sem, hogy kedvel e vagy sem. Tök normális, hogy az emberek kis része kedvel minket. Ez nem azt jelenti, hogy rosszak velünk. Ez így normális.


Arra figyelj, amit a te dolgod. Azt csináld meg és ne menj bele a másik fejébe, hogy ő mit csinálna vagy jó e neki vagy mit tudom én. Majd ő úgyis reagál valamit. És arra te megint reagálsz. Nem a szerint, hogy mit kellene reagálnod, hanem aszerint, amit akarsz.

2016. febr. 24. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
jobban vagy?
2016. febr. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem igazán. Ez tartós lehangoltság. De nem merem felhivni.

Pedig igazatok van s nem kene foglalkoznom azzal ilyenkor hogy mit gondolnak rolam.

De mit is mondhatnek neki?

Rosszul erzem magam.. Es akkor mit csinaljon velem telefonon keresztul?

2016. febr. 24. 14:08
 9/14 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy győzd le a félelmed. Ez maga az a dolog, amitől jobban leszel. Tudsz angolul?
2016. febr. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Tudok
2016. febr. 25. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!