Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítséget kéne kérnem?

Segítséget kéne kérnem?

Figyelt kérdés

Nyáron indult a lavina. Hirtelen haláleset a családban(ő jelentett minden szilárd talajt és jót az életemben). Megszerveztem a temetést, majd egy hónapig teljesen egyedül voltam a házában.

Ezután fel kellett készülnöm egy koncertre, jó lett(sátorban laktam ezalatt, mert nem volt pénzem albérletre az egyetemi városomban). Egy rosszul sikerült nemzetközi verseny után kezdtem összeomlani ősszel. Feküdtem napokig, néztem a plafont, nem ettem, nem is aludtam. Összeszorult a torkom, nem tudtam nyelni, elkezdtem fulladozni.

Nem érdekelt semmi, elhalasztottam a vizsgáim, abbahagytam mindent.Csak feküdtem.Vagy két hónapig majdnem.

Egyre rosszabb lett minden, fokozódtak a testi tünetek. Az orvosok hozzá sem szagolnak. Csomókat fedeztem fel magamban, és életemben először elkezdtem félni a haláltól(eddig leszartam,sőt).

Mindenre teljesen kiakadok, paranoiás gondolataim vannak, néha kiesnek dolgok. Nem tudok koncentrálni.

Állandóan Nyilas Misi helyzetébe kerülök, túlságosan becsületes vagyok, mégis én viszek el minden balhét.

Néha már nem veszem észre magam, hangosan énekelek az utcán, néha nekiiramodok. Mintha megváltozott volna az operatör.

A barátaimmal ha nagy ritkán találkozom, azt hiszik, egyre jobban vagyok. Régebb sokat rinyáltam, most nem tudnak semmit rólam.

Ideje felkeresni egy szakembert?


2016. márc. 5. 01:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Ahogy mondod, ideje felkeresni egy szakembert.
2016. márc. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!