Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van okom aggodalomra? Mi...

Van okom aggodalomra? Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat fáj a fejem, szinte hasít bele.. Szinte minden nap fáj. Elég sokszor van hangulatingadozásom is. Történt pár fura dolog.. Volt, hogy álltam az ágyammal szemben, ott volt rajta a fekete sapkám, és hirtelen azt láttam, hogy az valami, és mozog.. aztán kitisztult minden, nem is értettem, hogy mi volt abban a pillanatban.. Aztán egyszer suliban volt, hogy ültem, és ilyen kiesés.. hogy feketeséget láttam, és hogy egy kiskutya elfutott mellettem.. hirtelen összerezzentem órán, és akkor is eléggé megijedtem, hogy mi a franc van velem, vagy mért látok ilyeneket :S:S

Szerintetek mi bajom lehet? Tudom, nem vagytok orvosok stb. de mégis.. vagy egyáltalán aggódnom kellene? :S Köszönöm előre is a segítséget :) Másnak nem mertem elmondani, nehogy hülyének nézzenek.. De úgy érzem, hogy valami nagyon nincs rendben. :S


2010. ápr. 2. 14:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérj beutalót a neurológiára, onnan elküldhetnek koponya MR-re, vagy CT-re, persze a fejfájásod miatt. De az is lehet migréned van. Éppen ezért minél előbb, ne halogasd, senki nem fog hülyének nézni, mintahogy én sem.
2010. ápr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet ,hogy a szemed miatt látsz ilyeneket meg fáj a fejed.attól lehet.meg lehet vérszegény vagy. vagy lement a vérnyomásod.ha rám hallgatsz egy szemészet, vérvétel, pisi teljes kivizsgálás.ne hagyd ezt annyiba inkább járj utána mielőtt még nagyobb baj nem lenne belőle.
2010. ápr. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg nem hajtod magad túl, nem egy stresszes időszakban vagy, és a szervezeted így jelez, hogy ideje lenne pihentetned? Kimerüléshez közeledve szerintem lehetnek ilyenek.
2010. ápr. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
És ezektől láthatnék olyan dolgot, ami nem is valós? :S Amúgy meg vérszegény voltam, de mostmár elvileg helyre jött a vasam. Majd kérek CT-t az orvosomtól, ha attól lehet valamilyen eredményt várni szerintetek. Néha stresszesebb vagyok, néha meg nem, elég változó.
2010. ápr. 2. 15:13
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy a szemem miatt. Van szemüvegem. Itthon szoktam hordani, ha meg elmegyek valahova, akkor kontaktlencse.
2010. ápr. 2. 15:14
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

hát... nem akarlak megijeszteni, de ha ezek a tüneteid nincs kizárva h vmi agydaganatod van, vagy vmi szval ne halogasd, mert halottam már ilyenről

képzelgés fejfájás

annak a tünete is lehet

2010. ápr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem még írni, hogy úgy érzem, egyre kevésbé fog az agyam, egyre nehezebben tanulok, jegyzek meg dolgokat. Kedves utolsó, én is erre gondoltam először, ezért voltam kíváncsi a véleményetekre. A CT kimutatja az ilyesmi dolgokat?
2010. ápr. 2. 15:19
 8/15 A kérdező kommentje:
Meg elég sokat zsibbad a lábam.. nem tudom, hogy ez jelentős probléma-e, de gondoltam leírom.
2010. ápr. 2. 15:25
 9/15 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet agydaganat is, meg rejtett leukémia, agyhártyagyulladás is... de miért kell rögtön erre gondolni? Ne legyünk már hipohonderek.. Sima migrénből induljunk ki, vagy abból, hogy nem alszik eleget, vagy vérszegény még mindig és ezért fáradékony, vagy nem eszik elég vitamint és ezért ilyen.. és ezen okok miatt az agy mikroalvásokkal próbálja magát pótolni.. nálam is volt ilyen, amikor nem aludtam rendesen és eleget..


Ne beszéljük bele az agydaganatot, hogy megteremtse magának:S


Zsibbadás meg ízületi tok probléma is lehet, keresztanyámnak a kezét műtötték 2 hete..

2010. ápr. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

ugye tudjátok h amiről most beszéltek abba nagy valószínűséggel bele lehet halni

(agydaganatba)

szval ne beszéld be magadnak

2010. ápr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!