Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Scippa 10 mg vélemények?...

Scippa 10 mg vélemények? Pozitív, negatív, minden jöhet!

Figyelt kérdés
Ma kezdtem el szedni, és elég ijesztőek a mellékhatások...
2016. márc. 12. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálam nincs semmilyen mellékhatása, és nem is segít semmit. Szedem már majdnem 2 éve, de csak azért, mert már rászoktam, és nem akarok leszokni róla. Olyan, mintha nem is szedném, csak közben károsodik a szervezetem.

Szerintem a legtöbb emberen nem is segítenek ezek a sz*rok, de hajrá, hátha rajtad segít.

2016. márc. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, en eloszor 5mg-t kaptam, majd 10mg-t. Meg mindig itt all egy dobozzal, csak par hianyzik belole mert folyamatosan rosszul voltam tole(hanytam stb). Igy nem is merem ujra elkezdeni. Majd egyszer talan...
2016. márc. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindenkinek! Egy fél szemet bevettem egy nap, de olyan intenzív volt a negatív hatása, mellesleg közvetlen utána annyi rossz véleményt olvastam róla, hogy inkább hagyom és megpróbálom gyógyszer nélkül leküzdeni ezt az egészet...
2016. márc. 18. 01:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!