Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől vannak ezek a kényszeres...

Mitől vannak ezek a kényszeres negatív gondolatok és hogyan tudom elmulasztani őket?

Figyelt kérdés

Teljesen kétségbe vagyok esve. Kényszeres negatív gondolataim vannak, olyanok amiket nem is én akarok és nem is én kívánom, de folyton csak jönnek és csak idegesítenek.

Ilyenek pl. hogy szalad előttem egy kis gyerek és azt gondolom a fejemben, hogy bár elesne. Meg a boltban a boltos kedvesen kiszolgál, én mosolygok rá de legbelül a halálba kívánom. Már családtagokkal szemben is van, hogy lesz ilyesmi. Félek, hogy amit kívánok bekövetkezik és akkor nagyon bűntudatom lenne.

Nagyon meg vagyok ijedve, és el akarom őket mulasztani. Mert ezeket NEM ÉN gondolom, én nem vagyok ilyen. Félek, hogy kezdek bekattanni, annyira nagyon szégyellem magam.......



2016. márc. 18. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezek kényszergondolatok amik valóban nagyon kínzóak tudnak lenni.

Ha nem tudsz velük egyedül megbirkózni akkor kérd pszichológus segítségét!

2016. márc. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jövőhéten fel fogok hívni párat és mindenképpen elmegyek egyhez, de addig nagyon szenvedek ettől, nehezen bírom :(
2016. márc. 18. 20:31
 3/3 anonim válasza:
Szia. Azóta nincsenek kényszer gondolataid? Velem kb ugyan ez van amit leírtál, és nagyon zavarnak!!
2019. nov. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!