Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Itt tényleg mindenki depresszi...

Itt tényleg mindenki depressziós?! Hány évesek vagytok, hogy így éreztek?

Figyelt kérdés
Az oké hogy én nem vagyok normális, de valahogy hihetetlen hogy tényleg ennyi remény vesztett, panaszkodó, síró-rívó emberke van itt. :(
2010. ápr. 3. 18:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok depressziós. Azaz a "mindenki" fogalma máris nem teljesül...
2010. ápr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
énsem, cskennt a mindenki 80%ra
2010. ápr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Én sem,és a családomban sem az senki.
2010. ápr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
A nyolcvanas évek elején nem volt senki depis, de vajon miért? Mert sokkal jobb volt az életszínvonal, tudtak az emberek építkezni, nem éehztek, és a számlák sem verték az eget. Aki pedig itt kérdezi, hogy tényleg ennyi a depressziós, hát ennyi, sajnos.!
2010. ápr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Én sem vagy depressziós.


19:05: ahhoz képest a 80-as években még kétszer öngyilkosok aránya, mint ma... minden statisztika ezt mutatja.

2010. ápr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Én is mint te 22/f
2010. ápr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
64%

A 80-as években legalább ennyi depis volt. Igaz net az nem volt, hogy tudjál róla. A sok öngyilkosság egy része is betudható annak, hogy viszont az akkori gyógyszerek nem voltak korszerűek, ellentétben a maiakkal.

A depresszió egyébként nem a nyafogást jelenti.

2010. ápr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Így van. Én már voltam depressziós (első vagyok), és abban az állapotban semmi sem érdekelt, a legkedvencebb hobbijaim is hidegen hagytak, és ahhoz se volt erőm, hogy reggel felkeljek és munkába menjek, nem hogy fórumozzak.
2010. ápr. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
A gyógyszerek most sem korszerűek. Több tanulmány is bizonyította, hogy nincs hatásuk az antidepresszánsoknak, csak már nagyon súlyos esetben. A pénzről szól ez az egész ipar.
2010. ápr. 4. 09:35
 10/24 anonim ***** válasza:
Sajnos én nem olvastam őket, úgyhogy nálam működnek...
2010. ápr. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!