Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen betegségre utal?

Milyen betegségre utal?

Figyelt kérdés
Milyen mentális betegségre utal az, hogyha ... szeretek lelkileg bántalmazni, megalázni másokat? Szokásommá vált az, hogy a gyengébbik nemben vonzalmat keltek, majd aztán kirántom alóluk a talajt és oda szúrok, ahol a legjobban fáj. Szórakoztat, hogy milyen könnyű vonzalmat kelteni bennük, és egyfajta ... felszínes örömet, elégedettséget vált ki belőlem, ha másokat megbántok.

2016. márc. 21. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Pszichopatának hívják, aki nem érzi át más fájdalmát és szenvedését.
2016. márc. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Abszolút nem gondolom hogy pszichopata vagyok. Szerintem valami más lehet. Egyéb tippek?
2016. márc. 21. 20:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezek szerint mar oltel mert sziven szurtal egy embert.

UI: Gúnyos pszichopata vagyok. De nem hinnem hogy te az vagy neked csak lelki tanácsadóra van szükséged velem ellentétbe akinek nincs lelke...

17F

2016. márc. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vannak ennek a betegségnek enyhe és igen súlyos fokozatai. Idővel súlyosbodhat.

Ha élvezetet okoz más fájdalma, az pszichopata tulajdonság. Egy lelki sérültnél ez nincs jelen, esetleg undokabb, megbánt másokat, de nem direkt kialakítja az ilyen helyzeteket élvezet céljából. Ez csak a pszichopatákra jellemző.

2016. márc. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!