Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Orrdugulás idegi alapon? Más...

Orrdugulás idegi alapon? Más is tapasztalt már ilyet? (Pánikbetegség kialakulásakor kezdődött. )

Figyelt kérdés

2 hónapja diagnosztizáltak nálam pánikbetegséget. Azóta folyamatos orrdugulástól szenvedek, amire a pszichiáter és a pszichológusom is azt mondták, hogy idegi alapon is lehet, sőt szerintük biztosan attól van. Két hónapja használok Nasivin orrcseppet, de már teljesen kiszárította az orrnyálkahártyámat, így most már szeretnék leállni vele.


Van valaki, aki hasonló cipőben járt, mármint, hogy idegi alapon dugult az orra? Milyen megoldást tudnátok javasolni?


28/N



2016. márc. 26. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos mostanság én is pánikolok az utóbbi pár hónapban, hétben, de ilyet nem tapasztaltam. Inkább a fülzúgás, csengés, dugulás. Viszont szorongástól, pániktól független ismerek nem egy embert aki orrcsepp függő. Baromi érdekes, de már többször találkoztam ilyennel.
2016. márc. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Ha tudod, hanyagold az orrcseppet.
2016. márc. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ma már egyáltalán nem használtam. Muszály leállni vele.
2016. márc. 27. 21:22
 4/4 anonim válasza:
Én is 2 hónapja állandó orrdugulástól szenvedek. Az elmúlt egy évben rengeteget stresszelek és aggódom egy bizonyos dolgon. Kaptam szteroidos orrcseppet az egy hétig jó volt,aztán kezdődött előről. A nap folyamàn hol jobb, hol rosszabb. Nincs refluxod vagy sok savad? Elvileg a savas gőz is felmarhatja a nyálkahártyát.
2018. ápr. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!