Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Páromnak hol tudok egy sokrétű...

Páromnak hol tudok egy sokrétű és megbízható pszichológust találni?

Figyelt kérdés

Olyan szakember kéne aki főként depresszió és önértékelési zavarral foglalkozik. Emellett nemi erőszak, kiskori családon belüli verbális erőszak, öngyilkosságra való hajlam, szociális fóbia is érintett probléma lehet/lesz.

Természetesen én is mellette állok, de a mélypontok egyre mélyebbek és úgyérzem hogy nem elegek az én megnyugtató szavaim. Tudom hogy ez nem egyszerű ráadásul szubjektív is, de hol tudok egy jó pszichológust találni akivel meg tudná minden problémáját osztani és megbeszélni? Budapesten, ittis inkább a belvárosban vagy a 14. kerület felé és árban én havi 40-50ezret tudok erre megspórolni maximum és remélem hogy ez segíteni fog és boldogabbak lesznek a mindennapok :)


2016. márc. 26. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos segíteni nem tudok de nem tudok úgy tovább lépni ezen a kérdésen anélkül hogy azt nem mondanám hogy minden elismerésem a tiéd, hogy így próbálsz segíteni a párodnak. :) remélem mielőbb kilábal ezekből a problémákból. :)
2016. márc. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minden elismerésem!

Az én párom a hipochondriámat egy idő után már úgy kezelte, hogy hülye vagyok, magamnak csinálom, neki ne merjek ilyenekről beszélni, mert őt idegesíti.

Lehet nem mondok nagy okosságot, de nekem a háziorvos azt mondta, hogy ilyesfajta panaszokkal forduljak nyugodtan feléjük, talán a ti esetetekben ők is tudnak segíteni, valakit ajánlani.

2016. márc. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a támogatásotokat. A háziorvos nekem is eszembe jutott már de nem voltam benne biztos hogy ilyennel is tudok hozzá fordulni. Amint tudok elmegyek hozzá és remélem hogy tud majd nekem segíteni.
2016. márc. 26. 21:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol laksz de dr Banky Gyorgy pesten vilaghires szakember ott lesz a megoldas.


Olcsobb godollon dr. Toth julianna de o nem orvos csak pszichologus

2016. márc. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!