Balogh Zsozsó kérdése:

Lamictal?

Figyelt kérdés
Szed valaki ilyet bipoláris zavarra?

2016. márc. 28. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Én szedek 500mg-ot, bipoláris II vagyok és nem akarom letenni mert eddig csak ez vált be legalábbis nekem. Eleinte Lamoleppel indított az orvos engem, de nem igazán hatott semmi jót, de egy nap cseszett pánikrohamom lett. Aztán felírt Lamictalt azt mondta ugyanaz csak "originális" ez alatt nem tudom mit értett gondolom a hatóanyagot. Ebben 42 db van és nem is drágább, ugyanaz mint a Lamolep.


Volt ilyen kérdés a közelmúltban, hogy az untánzott gyógyszerek mint a Lamolep kevésbé hatnak mint a valódi? Ami ebben az esetben Lamictal (gondolom). Szavazásos kérdés volt azt tudom. De hogy konkrétan erre a gyógyszerre már nem emlékszem, csak általában.


Na mindegy, a Lamictal nál már nem volt semmi bajom. Nem tudom mi a különbség a két termék között. DE életmentő, persze nem tudom azt mondani, hogy atyaúristen, de sokkal egyensúlyozottabban tart.

febr. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 wc papa ***** válasza:
en szedem 700mg tudom 400 a max de mindent kiprobaltunk major depressziora meg egyebekre. azt mondta a doki hogy 800ig mehetunk de az a max nekem. szedem en is a lamictalt, igy par napig jol erzem magam majdnem oromteli aztan leall es elvileg igy mukodik hogy feldob aztan szep lassan kb 4 - 8 het alatt lassan javul.
febr. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!