Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet, hogy tényleg kezd...

Lehet, hogy tényleg kezd bipoláris zavarom lenni? (Bocsi, ha ezt nem így mondják)

Figyelt kérdés

Szóval, most vettem észre, hogy nagyon tud ingadozni a hangulatom. Van, hogy egész nap szenvedek és legszívesebben kiugranák az ablakon, hogy vége legyen a napnak, azután pár óra múlva kapok egy jó hírt, felpörgök, egy pillanatra sem tudok leállni (pl. folyamatosan rázom a lábam). Járok edzésre, ott teljesen máshogy viselkedek mint a suliban. Az iskolában hangadó vagyok, edzésen alig merek megszólalni. A hangulatváltozások egyre gyakrabban vannak és tényleg volt, hogy komolyan elgondolkodtam rajta, hogy egyszerűen ejtek magamon egy komolyabb sérülést és akkor kicsit otthon maradhatnék. Egy ismerősöm mondta, hogy lehet, hogy kezdek ilyen lenni. Hol hiszek neki, hol nem. Állandóan ezt játszom. Szinte életkedvem sincs, vagy úgy felpörgök, hogy mások fáradnak el tőle. Tudom, hogy kamaszos hangulatingadozás meg minden, de ennyire normális?

13/L



2016. márc. 31. 15:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2016. márc. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
90%
Nincs Bipoláris zavarod. Amiket leírtál, a te korodban teljesen természetes dolgok. 35/F
2016. márc. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!