Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, hogy ne kelljen...

Mit csináljak, hogy ne kelljen hánynom?

Figyelt kérdés
Mindig egészségesen étkezem,nem szoktam kifejezetten egészségtelen kajákat enni,nagyon odafigyelek arra,hogy mikor mit eszek,de néha rám jön,hogy megkívánok egy sajtburgert,chipset,kólát stb. Miután megettem bűntudatom lett és meghánytattam magam. Viszont most egy ideje már nem is kell hánytatnom magam,mert magától kijön. Tegnap elmentem a barátaimmal enni a mekibe, miután hazaértem rá egy órára hányingerem lett és ki is hánytam az egészet. Régen nem így volt,mert akkor hánytatnom kellett magam,mostanában viszont már magától jön. Pedig most már nem akarom kihányni...

2016. ápr. 8. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, ez színtisztán pszichés zavar. Látott pszichológus?
2016. ápr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem nincs gond azzal ha néha megeszik az ember egy sajtburgert/chipset/csokit stb. Ez inkább azert lehet mert hozzászoktál ahhoz hogy az ilyet ki kell hányni. Esetleg megpróbálhatod visszaszoktatni magad arra hogy nem bűn az ilyet megenni néha. Orvos/pszichológus segíthet.
2016. ápr. 9. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!