Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti is undorodtok a nyáltól?...

Ti is undorodtok a nyáltól? Hülye kérdés, de komoly :c

Figyelt kérdés

Annyi lenne, hogy kiráz a hideg a nyálacskától. Idegesít, mert körülbelül egy csomó mindent ezért undorodok megenni vagy meginni. Egy példa: Anyukám múltkor hazahozott egy fagyit, mondta hogy egyek belőle. Én meg megnézegettem, és komolyan mintha láttam volna rajta, hogy csillog a nyál. Pedig az csak olvadt fagyi volt. Úgy megundorodtam, hogy kirázott a hideg. De így vagyok azzal is, ha esetleg valamit valaki után eszek, mintha érzeném, hogy az ő nyála lenne a számban, és utálom. Ha villáról a kaját is csak foggal húzom le, nem tudom róla úgymond megenni róla pl a sütit.

Egyszer még forgorvosnál is eszembe jutott, hogy mi van ha más után nyúltak a számba azzal a tükörrel meg amivel megnézték a fogam. És mikor eszembe jutott ez, köpni lett volna kedvem.

hogyan tudnék ezektől a gondolatoktól megszabadulni?



2016. ápr. 10. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:

én csak azt utálom ha a nyálam büdös, más evőeszközéről, tányérjáról nem eszek, csak ha elmossa.


a párod nyálát bírod, vagy ha lenne bírnád?

2016. ápr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki undorodik tőle. Az lenne a furcsa, ha nem így lenne.


Viszont te talán jobban félsz, mint kellene. Szerintem, ha például eszel, akkor jusson eszedbe, hogy már elmostad/anyukád elmosta a villát; vagy fogorvosnál, hogy a cuccokat lefertőtlenítik, hiszen másképp nem is használhatnák, terjesztenék a fertőzéseket.

2016. ápr. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És akkor csókolózni is utálsz? Hány éves vagy? Ne legyél finnyás,szerintem majd kinövöd.
2016. ápr. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez nekem is van, de nekem összefügg egy komoly tisztaságmániával, és még sok más dologgal. 2 hete végre felvettem kapcsolatot pszichológussal, ő azt mondja ez kényszerbetegség. Ha nálad nem múlik el, sőt erősödik, évek múlva is, akkor már megéri szaksegítséghez fordulni. Bár...minél később ismered fel hogy túl nagy a gond, nnál nehezebb lesz leküzdeni... Amióta még "csak" annyit gondoltam erről mint te, 1-2 év is eltelt, és ez lassan észrevétlenül fejlődött, szövődményei lettek... Nem éri meg túl sokat várni. Nézz magadba mélyen, gondold át nagyon alaposan, okok, félelmek, stb, mivel függhet össze.
2017. márc. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!