Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha nagyon félek...

Mit tegyek ha nagyon félek attól hogy lebénulok és mindennap gondolok erre legalább egyszer?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 14. 08:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj a szorongásambulanciára,és írnak fel neked gyógyszert. Jobban fogod magad érezni
2016. ápr. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
edzél, és akkor nem fogsz
2016. ápr. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"edzél, és akkor nem fogsz"


Igen és ez be is szokott válni, de sajnos nem tudok egyfolytában edzeni. Valami más módszer kéne.

2016. ápr. 14. 09:02
 4/8 anonim ***** válasza:

Talán van alapja a dolognak? Mert ha nincs, nem értem miért ez a félelem. Nagyon kicsi az esély rá, hogy lebénulsz.

A gyógyszerezést nem ajánlom egy ördögi kör, abból kiszabadulni nagyon nehéz. Ha tudod nélküle oldd meg. Sajnos ennyi információból nem hiszem, hogy itt bárki is adhat jó tanácsot.

2016. ápr. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nincs alapja, csak jobban félek ettől mint a haláltól!
2016. ápr. 14. 09:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Menj el pszichológushoz.
2016. ápr. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Érhető, hogy jobban félsz tőle, mint a haláltól. De nem valószínű, hogy bekövetkezik.

Ha hiszel Istenben, akkor segíthet, ha rendszeresen imádkozol azért, hogy ne bénulj le.

2016. ápr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nekem is voltak ilyen irracionális félelem "rohamok" néha napokra hetekre én is féltem hasonló "butaságoktól" de el fog idővel múlni, ezek hullámok.
2016. ápr. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!