Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnak turelmesebb...

Hogyan tudnak turelmesebb lenni az emberekkel?

Figyelt kérdés
Allandoan stresszes vagyok,semmi turelmem nincs senkivel,mindig feszult es ideges vagyok,sokszor ha nincs ra okom akkor is,mar nem birok igy elni.Valaki tudna e valamit tanacsolni,vagy volt e mar ijen helyzetben,es mivel oldotta a stresszt,nagyon meg szeretnek valtozni.MAR NEM BIROM TOVABB EZT A SOK IDEGESKEDEST.Ha valaki volt mar ijen halyzetben kerem irjon.
2010. ápr. 7. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is nagyon gyakran vagyok így. Egyszerűen idegesít mindenki, amit beszél, ahogy néz, de egyedül se szeretnék lenni, mert az is idegesít:)

én aztán rájöttem, hogy teljesen feszült vok, meg kéne nyugodni, és jobb lenne.

rendszeres táplálkozás, sok gyümölcs, sok folyadék, rendszeres mozgás, alvás segíthet..

én szedek Magne B6-ot is, az is segtí, meg szedek homeopátiás nyugtatókat is

relaxálás/meditáció szintén segíthetinger is társult hozzá, szal nem kellemes a stresszel együtt élni:)

amúgy mi a baj? vagy csak úgy simán minden?

mondjuk nekem állandó fejfájás, hány

2010. ápr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A gyógyszerekkel, homeopátiás nyugtatókkal csak a tüneteket lehet kezelni, persze az is megváltás. Az idegességed okának kell véget vetni. Ha konkrétan tudod, hogy mi nyomaszt, beszéld ki magadból, egy olyan embernek, akiben bízol...Biztos, hogy van valami oka ennek, a túlhajszolt életmód, a nagy elvárások, vagy nem megfelelő emberekkel vagy körbevéve...bármi lehet. Valami idegesít téged és nem is kicsit. Ezt meg kell oldani.

De fontos hogy ne úgy állj hozzá, hogy most meg kell változnom!! NEM!! NEM MEGVÁLTOZNOD KELL, HANEM ETTŐL A STRESSZTŐL MEGSZABADULNI!!!

2010. ápr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!