Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek aki önbizalomhiány...

Szerintetek aki önbizalomhiányos és szorong abból még lehet színész vagy tv-szereplő?

Figyelt kérdés
20-as éveimet járom és azt kell tudni rólam hogy eléggé önbizalomhiányos és szorongó típus vagyok( gyomorfájás,izzadás). Járok pszichológushoz is kicsit jobb amúgy azóta. Mivel nincs nagy társasági életem és célom sincs nagyon ezért arra gondoltam hogy jelentkezek szereplőnek egy sorozatba. Szerintetek milyen hatással van az emberre ez ha netán bekerül? Kilehet a mocsárból mászni? Én erre vágyom hogy kicsit felpezsegjen az életem és azt csináljam amit szeretek pénzért.

2016. máj. 10. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:

A társaságban való lét megváltoztathatja a tüneteket. Magyarul elmúlhatnak a problémáid, amikor munkahelyen vagy.

Szóval igen, lehet. Azonban mégse éld bele túlságosan magad, mert nem mindenkiből lesz azért tv-szereplő/színész.

2016. máj. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy nem mindig jön össze amit aakrunk..de általában nekem semmi nem jön össze..lesz egy casting/meghallgatás arra hogy lehet felkészülni?
2016. máj. 10. 18:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. A lényeg, hogy önmagad add.
2016. máj. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én javaslok egy jót. Győzd le a félelmed azzal, hogy megkeresed mitől szorongsz, majd szándékosan olyan szituációkba hozod magad. Hülyeségnek hangzik? pedig nem az! Azzal hogy folyamatosan érnek ezek az ingerek, egy idő után megszokod.
2016. máj. 11. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja és még valami. Mindig próbálj magabiztos lenni ezekben a szituációkban, még akkor is, ha úgy érzed hogy hülyének akarnak nézni, vagy valami égő dolgot csinálsz vagy csináltál. Ha magabiztos maradsz és rajtad nem látni hogy beégve érzed magad, mindenki átsiklik majd felette.
2016. máj. 11. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!