Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek, hogy tudnám...

Bogica0616 kérdése:

Szerintetek, hogy tudnám leküzdeni a panikrohamaimat 37 hetes terhesen?

Figyelt kérdés
Kicsit bővebben: Sajnos a családomban sok hasonló betegség fordult elő. A szüleimet ezek miatt korán elvesztettem. Pár évente vissza terő depressziom, halálfélelmem és pánik rohamom van. Általában pár hónapig tart. Azt hittem már leküzdöttem,és tudom utálni, de sajna a terhesség vége és a sok jó akaró szülés élményének a kéretlen beszámolója hatással lett rám. Így most újra pánikolok, halál felelmem van, kimerült vagyok és alig alszom. Sajnos igazából az egész terhességem nehéz, terhességi allergia, alvási zavarok, ideg becsipődés, hányinger és hasmenés nehezítimeg. Lehet ezek is kiválthatták. Volt valaki hasonló helyzetben?

#terhesség #pánik félelem
2016. máj. 13. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha megértő a párod és segít, le lehet küzdeni, ha nem, orvosi segítség is kell. Ne törödj azokkal, akik megrémítenek az ostoba történeteikkel, várd örömmel a babát és vele törődj, tudod, a szülések legnagyobb része nem jár rémségekkel.
2016. máj. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyógyszer a várandósság miatt nem jöhet szóba, marad a mélylélektani terápia.
2016. máj. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Gyógyszert régebben sem használtam, kivéve nyugtató tea, meg homeopátiás gyenge szert. A párom inkabb az az egyszer élünk, lehet holnap meghalunk típusú ember. Nem érti, nem tudja vegig gondolni sem, hogy mi zajlik bennem.
2016. máj. 16. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!