Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vélemények a Sertralin Sandozról?

Vélemények a Sertralin Sandozról?

Figyelt kérdés
Elsősorban azoknak a véleményét szeretném kérni, akik szednek/szedtek ebből a készítményből. Hízlal? Valakinek okozott PSSD-t? Csökkentette le valakinek a szexuális vágyát? Nincs valami olyan mellékhatása, ami miatt nagyon megbánta hogy elkezdte szedni? Előre is köszönöm a válaszokat!

2016. máj. 14. 08:17
 1/6 anonim válasza:
Nincs semmi mellekhatasa, viszont semmit sem hasznal nekem legalabbis, pedig mar szedem fel eve, Nagy fos ez a gyogyszer szerintem
2016. máj. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szexuális vágy zéró... ezért is hagytam abba, meg amúgy sem volt semmi pozitív hatása.
2016. máj. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2 és miután abbahagytad a szedését, maradéktalanul visszatért a vágyad? Vagy hagyott benned nyomot a gyógyszer?

Hagyott benned nyomot bármilyen szempontból?

2016. máj. 15. 07:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem a Sandozt, hanem a Tevát szedem. Nálam semmi mellékhatás nem jelentkezett, a szexuális vágy sem csökkent.
2016. máj. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Genital anaesthesia persisting six years after sertraline discontinuation:


[link]


Azt, hogy nálad mit fog kiváltani, azt senki nem fogja tudni megmondani..

2016. máj. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Bár látom régi a cikk, azért leírom a véleményem, hátha valakinek még jól jön. Többféle antidepresszánst használtam már, mindegyiknél a fáradságot, hízást tapasztaltam legfőképp mellékhatásként, valamint a libidó csökkenést. Ez az egyetlen olyan szer ami nem álmosít, nem hízlal és zombi se vagyok tőle. Nekem nagyon bevált, 50mg-t szedek belőle reggelente.
2019. febr. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!