Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha súlyos depressz...

Tomi1187 kérdése:

Mit tegyek, ha súlyos depresszióval, munka nélkül, két hitellel a nyakamon képtelen vagyok a normális életre?

Figyelt kérdés
Már olyan szinten rosszul vagyok minden nap, hogy rettegek, kilátástalannak érzem a helyzetem, képtelen vagyok emberek közé menni, alig van étvágyam, alig alszok. Már folyamatosan az öngyilkosság jár a fejemben, mert nem akarok a szüleim nyakán élni két hitellel együtt. Egy élö halott vagyok már, akit már csak a biológiai szükségletek tartanak életben. Senkire nem számíthatok, orvoshoz nem akarok menni mert csak bezárna a kórházba.
2016. máj. 14. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogyan tudnánk segíteni? Legalább a szüleidnek szóljál. Biztosan segítenének.
2016. máj. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A szüleid egészen biztosan segítenek! Hány eves vagy

..?

2016. máj. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha csak annyit írtál volna alapból ,hogy: két hitellel (de minek kettő mikor egy is sok?!) már akkor azt mondanám hogy képtelen vagy a normális életre!

Főleg munka nélkül...


Azért jobbulást kívánok! Ja ,meg a jövőben legyen eszed! Kb. ennyit tudtam sajnos segíteni.

2016. máj. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!