Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem kapható itthon...

Miért nem kapható itthon Phenotropil? (Phenylpiracetám)

Figyelt kérdés
A phenylpiracetám 60x erősebb mint a sima piracetám (nootropil) és gondolom elő lehetne állítani úgy hogy fogják a sima piracetámot hozzáraknak egy fenil csoportot aztán kész de akkor miért nem teszik? Nem érdeke senkinek hogy okosabbak legyünk? Miért csak Piracetám, Vinpocetin, Nicergolin és egyéb gyenge nootropikus szerek vannak itthon kaphatóak? Tudom, hogy azért nem hozza be a gyártó mert nem érné meg de itthon is lehetne szintetizálni ezeket akármelyik gyógyszergyárnak.

#gyógyszer #demencia #phenotropil #phenylpiracetam
2016. máj. 15. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon hiányzik nekem is. Azóta ezen töröm a fejemet.
2016. máj. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az okos ember nem irányítható! A mostani társadalmunk célja, hogy minden embert függővé kell tenni valamilyen fogyasztási cikktől. Hogy minél több pénzt költsön. (gyógyszerekre, orvosokra). Erre találták fel a médián keresztül történő tömeges agymosást.
2016. máj. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Pl. a modafinil nevű gyógyszer ami az intelligenciát fokozza(ha közvetlenül nem is de olyan éberré tesz hogy hirtelen mindent megértesz)45 ezer forintba kerül itthon odakint pedig 10 ezer forint, mellesleg csak dupla vényre lehet feliratni. a rohatt Anti doppingosok betiltanak minden jó cuccot. Holott az ilyen szerek nem okoznak mellékhatásokat sem függőséget csak növelik a teljesitményt, akkor a koffeint mért nem tiltják be?


A phenylpiracetám alternativájaként találtam a Hydrafinilt(fluorenol) ami az SDFC oldaláról olcsón meglehet rendelni 540 db kb. 100 euró viszont ez 38x erősebb mint a modafinil, csak még kevés kutatás van róla. Ugyanazok fejlesztették ki mint akik az eredeti modafinil, és ez legális 100%-ban annyit rendelhetsz belőle amennyit akarsz.


[link]


Magyarországon senkinek se érdeke hogy neked jobb legyen, kezdjed csak alurol, nyomassad a munkát 3-4 műszakba nyaljad mások seggét mig mások leröviditik a sikerhez, gazdagsághoz szóló utat mert amerikában mindenki azt szed amit akar mellesleg igy ha ezeket a gyógyszereket nem Alzheimer kóros, demenciás szedi hanem egészséges ember akkor többre megy vele mert a demenciásnál meg elhalnak a receptorok neuronok hiába növelik meg a neurotranszmittert a tüneteket csak enyhiteni fogja max. sztem tuti h csak 10-20%-át használjuk ki az agyunknak mert másnak miért van fotómemóriája meg szineztéziája és egyéb emberfeletti képességei ez nem igazság.


Én is mindent megtettem h a piracetámot felfokozzam tegyem azaz szinergistákat szedtem mellé de azt a hatást soha se fogja elérni amit mondjuk az aniracetám, noopept vagy phenylpiracetám segitségével elérhetnénk mert nagyobb dózis kéne belőle. Lehet mellé szedni memantint meg szelegilint meg ACh észteráz gátlót meg kolint, ALCAR-t meg káliumot és egyéb cuccokat de többe fog kerülni mintha megrendelnéd powdercityről v a peak nootropics oldaláról valamelyik erősebb szert.


Hát tudjátok mit a világ megteremti az igényt a stimulánsokra azért már ne ritalinnal meg hasonló koffein-xantinszármazékokkal b-sszuk el magunkat amiknek több a mellékhatása mint a nootrop szereknek akkor adjuk meg nekik amit akarnak ugyanis mindenhol számít a teljesitmény az ember meg nem tehet róla hogy az agya, szervezete nem szokott hozzá a 21. század világformájához. inkább mindenki szedjen gyógyszert mert azután nem leszünk olyan hullafáradtak mint a koffein után. csak sajnos amilyen szer meg hatna ahhoz meg nehéz hozzáférni. de egyébként ha külföldről rendelsz bármit neurológus letudja igazolni h kell neked, max a tiltott szernek számító cuccoknál lenne gond. az antidoppingos szervezet a béres cseppet is betiltotta a kobalttartalom miatt

2016. máj. 15. 14:57
 4/4 A kérdező kommentje:
bocs, van egy elírás: 100 dollár körül van a hydrafinil ára a linkelt oldalon, és 160 darab is elég olcsó, 34 dollár.
2016. máj. 15. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!