Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 6 het alatt lehet letenni a...

6 het alatt lehet letenni a sertalin sandozt ezt mondta az orvos, ti is igy csinaltatok?

Figyelt kérdés

100 mg os sertalin sandozrol van szo

1. 2. het 75mg ot szedek

3. 4. heten mar csak 50 mg ot

5. 6. heten mar csak 25 mg ot

es vege

ti is igy csinaltatok?



#sertalin.sandoz
2016. máj. 20. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. És ilyent nem is mond az orvos. Különben milyen betegségre kaptad?
2016. máj. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem. A 6 stimmel csak nem hét, hanem hónap.

És ennél finomabb ugrások kellenek, 2 szomszédos adagot (pl 100/75) így célszerű csökkenteni: 1.hét 6x100, 1x75, aztán hetente rendre 5/2, 4/3 stb azzal, hogy keverni kell a napokat is, (tehát nem zsinórban 4 napig egyik, aztán 3-ig a kisebb, hanem felváltva).

Na és persze meddig szedted, mert 1 év kell minimum.

Vagy át kell állni egy másikra, mert olyankor valóban be szokták gyorsítani mindegy-mindegy alapon ?

2016. máj. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
fel evig szedtem csak
2016. máj. 20. 22:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor én nem tenném le. Ez nem úgy működik, hogy lázas voltam, bevettem a gyógyszereket, 1 hét után elmúlt, attól kezdve nem szedem.

Ezeket szedni kell még azután is bőven, miután már úgy érzed, hogy minden teljesen rendben.

2016. máj. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem nem hasznal ez semmit se azert akarom letenni
2016. máj. 20. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!