Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az hogy állandóan...

Miért van az hogy állandóan Déjá-vu (ha így kell írni) érzésem van?

Figyelt kérdés

Sokszor úgy érzem hogy azt a bizonyos szempontot, teret, helyszínt és karaktereket már láttam volna egyszer vagy többször. Annyira nem zavaró de hosszútávon igen, mivel úgy érzem hogy a "jövőbe látok" és a rossz dolgokat megtudnám változtatni.

Forduljak pszichológushoz?



2016. máj. 21. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kell most még. Ráérsz 30-40 év múlva.
2016. máj. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2016. máj. 21. 14:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Addigra meggondolod magad. Amit leírtál az nem betegségtünet, hanem az élénk fantázia jele. Ha meg előre látod a jövőt, tölts ki egy lottószelvényt, és nyerjél.
2016. máj. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ilyen nekem is volt, sokaknak van.


Ez nem jövőbelátás, hanem pillanatnyi agyi zárlat.


Egyik elmálet szerint az egyik szemből előbb ér a kép az agyba, mint a másikból, és ezért már valóban láttad, csak pár tizedmásodperccel ezelőtt...ezért ismerősnek érzed.


Másik elmélet szerint ez egy kisebb elektromos kisülési zavar valamelyik agyterületen, már nem tudom melyiken, de mindegy, mert nem jelent semmit. Semminek sem tünete, és nem jelent betegséget sem.


Idővel el fog múlni, néha meg lehet elő elő jön. Ne foglalkozz vele. Semmilyen jövőbeli rossz dolgot nem tudnál megakadályozni ezzel. Ennek semmi köze a jövőhöz.

2016. máj. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mini epilepsziás rohamok (1-2 másodperces) is tudnak déjá-vu érzést okozni, főleg ha az "valószerűtlenség"-érzéssel párosul.
2016. máj. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is ezt érzem minden nap a munkahelyemen, hogy a teret, helyszínt és karaktereket már láttam volna egyszer vagy többször.
2016. máj. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nálam is van ilyen gyakran.


egyébként,valószínű,hogy előző életedből származnak ezek ,és olykor bevillanak,ezek a képek,,az agyad emlékszik ezekre.

2016. máj. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző életéből, persze. A LED tv, a mobiltelefon, meg az internet is, gondolom.
2016. máj. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!