Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Magányos vagyok, reménytelen,...

Magányos vagyok, reménytelen, és a halálra vágyok. Lenne kedve valakinek beszélgetni, aki esetleg érez/érzett hasonlót? Nem tudok máshoz fordulni.21/F

Figyelt kérdés
Évek óta szenvedek; volt idő, amikor azt hittem már túl vagyok rajta, de csak áltattam magam. Nem tudom elképzelni, hogy valaha is jobb lesz, hogy egy nap ismét boldog leszek. Olyan kilátástalan minden, nem látok mást magam előtt csak egy sötét szakadékot, ahol a végtelenségbe zuhanok. Nem vágyok az életre. Nem vágyok semmire, csak, hogy véget érjen a fájdalom. Szeretnék megpihenni. Nem tudok elképzelni mást, csak hogy a halál karjaiban leljek végre megnyugvásra.

2016. máj. 21. 21:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
nyugi, ha kiderülne, hogy rákos vagy, rögtön mindent megtennél, hogy meggyógyulj
2016. máj. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
13%
Nyafogás.
2016. máj. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Csak létezzél és sodródj az árral. Menj ki a szabadba, friss levegőre, nézd meg a fákat, bokrokat, virágokat, csöndesedj el kicsit és csodáld a természetet. Mind elhervadnak majd, ahogy mi emberek is elmúlunk erről a Földről. Olyan rövid a földi életünk, minek folyton keseregni azon ami nincs, csalódásokon, kicsinyes emberi bántásokon. Nem kell ezekkel törődni. Felül kell emelkednünk a rossz dolgokon és átélni magát az életet, ami adatott. A halál úgyis eljön, mindenkihez, nem kell tőle se félni, se siettetni, mert egyik se jó. Mindennek meg van a maga ideje.
2016. máj. 24. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Én szívesen beszélgetek veled, írj!
2016. máj. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
12%
Sajnáltatod magad és nincs semmi dolgod. Talán menj dolgozni vagy valami! Menj ki egy állatmenhelyre önkénteskedni stb. Ha meg akarnál halni komolyan akkor nem itt próbálnád magadra felhívni a figyelmet,hanem a Duna alján úszkálnál.
2016. máj. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
utolsónak üzenném, hogy az öngyilkosok több, mint 70%-a igenis beszél arról, hogy öngyilkos akar lenni, vagy hogy megfordult már a fejükben ilyen gondolat... Az ilyet komolyan kell venni, a te hozzáállásod pedig egyáltalán nem segít, hanem inkább csak még jobban elmérgesíti a helyzetet. Fogalmad sincsen róla, hogy egy ilyen ember mit érez és hogy minden nap a poklok poklát éli meg. Te meg csak köpködni tudsz látatlanban ismeretlenül úgy, hogy soha meg nem kérdezted, hogy miért alakulhatott ki nála ez a dolog. Fúj de undorító... sok internethuszár csak más lelkébe taposni képes... más szemében a szálkát mi? Te biztosan olyan hibátlan vagy és még sosem voltál mély ponton...
2016. jún. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
9%
Ne martirkodj lecy.. Nekem is elegge szar az eletem de megse leszek ongyilkos.. De ha annyira az akarsz lenni akkor csak rajta.. De szolj ha megteszed mert akkor megyek es viszek magammal popcornt es colat :)
2016. jún. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
55%

7es te utolso paraszt,az ilyeneknek kene meghalni mint te! Hidd el ,rohogve neznenk ,popcornt zabalva,ahogy megd.glesz;))))

Kerdezo,nekem irhatsz

2016. jún. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
0%
K*ssosz te f*sszopo.. Megkereselek oszt kitekerem a nyakad ;)
2016. jún. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kérdező nekem írj, sokszor egy öregebb néni sokkal hálásabb tudd lenni, mint a fiatalok

Nekem írj

2016. jún. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!