Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mire számíthatok?

Szerintetek mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Elmomdtam a pszichológusnak, hogy volt már öngyilkossági kísérletem, és most is sokszor gondolok rá. Elmomdtam neki azt is, hogy félek magamtól, mert sokszor nem tudom kontrolállni mit teszek. Nem reagált rá akkor semmit, de álltalában mindíg csak a kövi találkán reagál ilyen "fontos" dolgokra. Mire számítsak? Elfog küldeni pszichiáterhez? 20/L

2016. máj. 24. 23:00
 1/2 Eszter76 ***** válasza:
Azt fogja tenni, ami neked a legjobb. Bízz benne! És ne félj! Akkor sincs baj, ha pszichiáterhez küld - a különbség a te szemszögedből kb. annyi, hogy a pszichiáter írhat gyógyszert is, ha kell. Ha rendszeresen jársz pszichológushoz, akkor már jó úton jársz a gyógyulás felé! Kitartás!
2016. máj. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lassan minden kiderül. Nagyon rettegek. Aludni sem tudok.
2016. máj. 25. 03:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!