Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érdemes pszichológushoz járni?

Érdemes pszichológushoz járni?

Figyelt kérdés

Nem látom sok értelmét. Oké, hogy vannak problémáim, de heti 1 beszélgetés miben segít? Sosem értettem meg.

Nektek mi a véleményenek a pszichológusokról?


2016. máj. 28. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Ha a pszichológus kiképzett terapeuta, nem egyszerűen beszélget, hanem gyógyító módszereket, eljárásokat alkalmaz (KIP, ego-state, regresszió, Bradshow, Rossi, stb.)

A YouTube-on, az "Út a nyugalomhoz, a lelki egészséghez" című sorozatban hallhatsz ezekről előadásokat.

2016. máj. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia. nekem is voltak/vannak problémáim, de én annak az elvnek a híve vagyok, hogy mindent megoldok egymagam segítségég nélkül. Aztán úgy döntöttem, hogy elmegyek a suli pszichológushoz. eddig négyszer voltam és még kétszer fogok menni (többet nem tudok mert vége a sulinak). Igazából csak beszélgetünk de nekem az is segít és igazából jo hgy csak hetente egyszer megyek mert azért el kell gondolkozzak azokon a dolgokon amiket mond. Persze ez a problémától is függ, de nekem elég a heti egy alkalom. Bár eddig én sem láttam sok értelmét a pszichológusnak, szerintem igenis hasznos. 15/l
2016. máj. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Nehogy elmenj!! Nekem rengeteg gondom van, de tudom ha elmennék bezárnának, mert ön és közveszélyes is vagyok.. NE MENJ EL, MERT NEM SEGÍTENE HIDD EL! TÖbbet akar ártani neked.. Jobb, ha magad oldod meg..

17F

2016. máj. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hannibal106 ***** válasza:
0%

Igaz. Nehogy elmenj, csak pénz és idő.

Nekem is torzult a személyiségem, nem minősülök normálisnak, de akkor sem hagyom hogy kiszipolyozzanak. Legyél erős és leleményes, idővel megoldódnak a problémák vagy hozzászoksz. :)

22/F

2016. jún. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!