Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek depressziós vagyok"?

Szerintetek depressziós vagyok"?

Figyelt kérdés
22 éevs fiú, vagyok. Sosem volt még barátnőm, nincs pénzünk, panellakásban élünk, haverjaim sinscenek senki, de nincs életkedvem már semmihez valamiért, piszcholgushoz nem járok, semmi nem érdekel, kb, 1 éve ugy vagyok ki se mozdulok az ágyból napi 15-16 órákat alszok. Régebben nem volt ilyen. Ha el kell valahova mennem az nehézséget okoz. Semmi sem motivál.. egyre rosszabb, és már másfél éve van ez nekem főleg az hogy napi 10 órákat alszok.. Nincs kevdem eljárni sehova. nem tudom mit tanuljak. Dolgozni szoktam, de odasemjárok be midnennap mert szorngok, modnjuk ygerekkrom óta már.
2016. máj. 28. 23:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Eléggé valószínű! Kb ugyanúgy érzem magam, ahogy te
2016. máj. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szeretnél ezen változtatni vagy jó ez így neked?
2016. máj. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szeretnék, de nem tudok, és nincs is ami motiváljon.
2016. máj. 28. 23:57
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj el pszichológushoz, ő tud neked ebben segíteni.

Keress valamit, amit szeretsz, és próbáld meg azt csinálni. :)

Sport? Olvasás?

Például én teniszezek, edzéseken tök jó kis társaság szokott lenni, vagy ha nem akarsz emberek közé menni, akkor fuss. :) A mozgás mindenképpen jót tesz szerintem.


Bár amit leírtál: ez a sok alvás elég komoly problémának tűnik, de azért nem olyan durva depresszió, inkább csak afféle kezdemény, szóval szerintem ha eljárnál pszichológushoz, viszonylag könnyen tudna segíteni. :)

2016. máj. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ma pl. tegnap éjjel feküdtem le, délután 6kor keltem peidg nem is dolgoztam. Teniszezni nekem nincs rá pénzem pedig jó sportnak tűnhet. Sajnos az anyagi helyzetünk is nagyon rossz, . tanulni sem tudom hogy mit tanuljak, érettségim van csak. de jövőképem sincs semmi.
2016. máj. 29. 00:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem akarsz kutyát tartani? Vagy nincs rá módod? Csak azért kérdem mert nagyon ösztönzik az embert és ki tudnál vele mozdulni a szabadba is.
2016. máj. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
tavaly meghalt a kutyám. azóta nem.
2016. máj. 30. 08:23
 8/8 anonim ***** válasza:

Járj el futni. :) Az nem olyan költséges sport és bárhol lehet. :)


Próbálj meg kialakítani egy napi rutint.


És menj el pszichológuhoz.

2016. máj. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!