Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, nem akarom, hogy legyenek barátaim és rokonaim, nem beszélve egy párkapcsolatról. Jó lenne, ha abban a hitben élnének (azok, akik tudják, hogy ki vagyok), hogy már nem élek. És így legalább nyugodt életem lehetne. Az is jó lenne, ha majd egy munkahelyen sem tudnának rólam semmit sem és egy rejtély lennék mindenki számára.

2016. jún. 3. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális gondolkodás. Antiszociális vagy.
2016. jún. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az igazat megvallva, néha nekem is eszembe jut ez, de hagyj fel vele. Oké, hogy most épp nem keresed senki társaságát, de ha szereted a barátaid, rokonaid, nem szeretnél nekik azzal fájdalmat okozni, hogy abban a hitben tartod őket, nem élsz. Szerintem sem normális, ezt mondd el valakinek, aki közel áll hozzád, és beszéljétek át, az biztos segítene leküzdeni az érzést.
2016. jún. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!