Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kezdek megbolondulni?

Kezdek megbolondulni?

Figyelt kérdés
Ma teljesen érzéketlen voltam a bátyámmal szembe, rosszul volt és sápadt is, de én olyan érzéketlenül beszéltem vele, hogy fel kéne nőni és nem rinyálni, hogy rosszul van. Eléggé zavar, hogy be vagyok zárva és nem tudok senkivel se beszélni, nem is látom már értelmét élni, gondolkodtam olyanon is hogy be kéne szerezek ciánt valahonnan, kezdek az emberekkel ellenséges lenni, meg a családdal is. Érettségi előtt vagyok, de gondolkoztam be se megyek már, mert lehet meg se élem. Annyira be vagyok fordulva, hogy már nem tudom mit tévő legyek, már hosszú évek óta csak ez van, már nagyon belefáradtam.
2016. jún. 6. 14:56
 1/1 anonim ***** válasza:
45%

ideges, feszült és stresszre különösen érzékeny alkat vagy. Ilyen esetben javaslom pszichológus felkeresését, de mégjobb ha pszichiáterhez mész először mert Ő tud gyógyszert javasolni és az antidepresszáns két hét alatt teljesen jobb közérzetet okoz. A pszichológus csak hónapok alatt éri el azt a hatást amit a gyógyszer pár hét alatt! :)


Gyógyulást kívánok

2016. jún. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!