Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ma kezdtem el az antidepresszá...

Ma kezdtem el az antidepresszáns szedését ( fél szem Scippa 5 mg + 0.25 Frontin). Egyenlőre semmi káros mellékhatást nem érzek. Mikorra várható romlás vagy javulás? Ha eddig nem jelentkezett rosszabbodás akkor már nem is fog?

Figyelt kérdés
rengeteg mellékhatást olvastam, meghogy valaki már egy szemtől kivan...kíváncsian várok mi lesz

2016. jún. 11. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
olyan érdekes, hogy a pánikbeteg nem mer dolgozni, lemenni a boltba, de a leálló vese, máj, fekélyre csak kíváncsi
2016. jún. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szamo77db ***** válasza:
100%
Antidepresszánsok szedésének elkezdése után akár 5-6 hétre is szükség lehet, hogy egyértelműen meg lehessen ítélni, jó-e neked az adott gyógyszer vagy másikat kell kipróbálni. Légy türelemmel.
2016. jún. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pár nap múlva elkezdi felerősíteni a tüneteket (0,25 mg Frontin kevés lesz), 3-4 hét után kezd el javulni, kb a 3.hónapra éri el a maxot.
2016. jún. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Balogh Zsozsó ***** válasza:
Az előzőhöz csatlakozom tapasztalatból.De ha nem jó jobb váltani. én így tettem jobb lett.
2016. jún. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!