Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sokáig szociális fóbiára...

Karnun22 kérdése:

Sokáig szociális fóbiára kaptam gyógyszeres kezelést, jó eredménnyel. De sajnos nem a legjobb környéken lakom és történt nem rég, hogy beszóltak az utcán. Azóta így félek egyedül kimozdúlni. Hasonló helyzetben lévők ezt ti mivel oldjátok meg?

Figyelt kérdés
Korábban gázspray hordtam magammal, mivel baráti köröm nincs. Most viszont van egy jó őrző kutyám szerencsére! Nagyon engedelmes meg bevan tanítva, és a jelenlétével tiszteletet is parancsol, ami számomra nagyon megnyugtató érzést jelent!

2016. jún. 22. 13:32
 1/3 anonim válasza:

Hát le kell nyelni a békát és menni a dolgodra. Ha tudod, hogy ezek csak a fejedben vannak, akkor a félelem inkább csak egy kellemetlen érzés, nem pedig bénító.


Egyébként milyen gyógyszer jó a szociális fóbiára? Sose hallottam még.

2016. jún. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A Rexetin, nekem csak az jött be.
2016. jún. 24. 11:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is még fiatal koromban volt hogy beszólogattak egyszer kétszer és nagyon megmaradt bennem. Azóta vannak buszjáratok amikre tuti hogy nem szállok fel, városrészek amiket a lehető legjobban kerülök stb. Ha meglátok ilyen igénytelenebb vészes alakokat azonnal felmegy a pulzusom.

Egyedül én sem nagyon járogatok pont ezért sehova. Nekem az a szerencse hogy elég jó környéken élek, így megtudom oldani hogy ne kerüljek ilyen helyekre, ja és kocsival járok inkább.

2017. jan. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!