Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mennyire normális?

Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

Néha iskola helyett elmegyek a szomszédos erdőbe és sétálgatok, leülök egy kőre és bambulok magam elé. Multkor a hangyák viselkedését néztem, azt játszottam velük hogy próbára teszem őket hogyan bírják a gyűrődést, igen kínoztam őket. A gazokat fűzögettem, tépkedtem

Előfordult hogy üvegeket törtem szét

Csak úgy járkálok ide oda az erdőben, városban céltalanul 6 órán keresztül. Leülök néha bambulok és haladok tovább.

Sokszor biciklivel tekertem át másik városba és ott ültem le egy padra, megettem a kis szendvicsemet és körbetoltam a biciklimet a városban.

Egyszer 2-3 órán keresztül néztem magam elé és éreztem hogy sorvad az agyam.

Gyakran rámjön ez hogy inkább ezt csinálom. A nap végén meg elszégyenlem magam hogy mi a fenét csináltam én. Igazából az embereket kerülöm.

19/F

Ez valami probléma?


2016. jún. 24. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát igen.Egyrészt:ISKOLÁT KERÜLSZ

Mástészt:FURÁN VISELKEDSZ

Harmadrészt:EMBEREKET KERÜLSZ

Szerimtem minél előbb keress fel egy pcihológust.

2016. jún. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem te csak ilyen vagy... Én is ezt csinálnám, ha lenne lehetőségem... Nincs ezzel baj, egyedi vagy
2016. jún. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért az az állatkínzás nagyon aljas, durva dolog. Tiltsd meg magadnak. Hiszen észnél vagy, nagyon is, hiszen figyeled magadat. Elfoglalod magadat egyedül, nincs ebben semmi rossz. Olvass okos könyveket, akkor bambulásaid közben gondolkoznod is lesz miről. És hát okosodsz.
2016. jún. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kérdés hogy ez mennyire gyakori. Elvesz-e időt a normális tevékenységektől. Mennyire befolyásol ez téged. Mennyire tudod megállni hogy ne tedd ezt. Hangyákat 3 éves koromban figyeltem és kinoztam.

Mióta van ez nálad?

2016. jún. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
pár éve rászoktam erre a lógásra és azóta ha rámjön hogy nem megyek akkor ezeket csinálom, otthon nem maradok mert mindig vannak otthon és lebuknék.
2016. jún. 25. 16:18
 6/7 anonim ***** válasza:
hogyan igazolod utána a sulinak a hiányzásod?
2016. jún. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kamuzok valamit hogy családi problémák, rosszul voltam, vagy elmegyek orvoshoz
2016. jún. 26. 03:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!