Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Komoly - (élet) veszélyes-alvá...

Komoly - (élet) veszélyes-alvásszavar?

Figyelt kérdés

Mit tegyek? Férjem komoly alvászavarral küdz. Éjjelente felébred, felriad,kiabál, kirohan a szobából. Volt, hogy sajnos meg is rugott véletlenül. Nagyon félek vele aludni. Alváscentrumban voltunk, szervi baja nincs. Nem tudom mit tegyünk. Altrenatív gyógymód? Stresszoldás?Pszichiáter?

Volt valakinél ilyesmi probléma?


2010. ápr. 15. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg hipnoterápiával lehetne próbálkozni, talán előhozná a rejtett okokat és úgy sikerülne megoldani.
2010. ápr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos én is elég rossz alvó vagyok.. sőt szörnyű.

Úgy alszok mint a nyúl, a legapróbb rezzenésre is már felugrok, hajnal 5kor alszok el, forgolódom stb. Nálam már elég régóta tart. Talán egy Pszihiáter segíthet. De attól se várjatok túl sokat. Van hogy csak ront olyasfajta gyógyszerekkel, amikre nem is lenne szükség. Próbáljátok meg lefekvés előtt a kamilla teát. Pl: Naturland-nak van egy olyan kamilla teája ami nyugtató hatású. (illóolajokkal) Először is itt kezdjétek. De próbáljátok ki az Autogén tréninget. Ez is segíthet. Nem tudom mennyire lehet nagyfokú ez az alvászavar, remélem azért tudtam segíteni. Sok sikert kívánok a gyógyuláshoz!

2010. ápr. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Utána nézek az ajánlott módszereknek.
2010. ápr. 15. 14:41
 4/4 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!