Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a bajom? (Kérdésed túl...

Mi a bajom? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim,nincs senkim,szeretek egyedül lenni,félek az emberektől,utálom magam,folyton marom magam véresre,tele vagyok sebhelyekkel,takarnom kell mindig,képtelen vagyok leszokni rola(ilyenkor kikapcsol az agyam ugy belelendülök és elmélyülök a gondolataimban,miközben csinalom)régebb vágtam is magam,utálom a testem,pedig nem voltam köver)hogy ilyen széles tipus vagyok,hiába fogytam több,mint 10kilot még mindig dagadt tehennek latom magam,folyton koplalok. Gyakran szedülök és nincs erőm menni se. Rengeteg tapanyagot megvonok magamtol,csak zöldséget eszem meg kávét,néha kis gyümölcs,de attól is büntudatom van. Egy zombinak érzem magam,csak állok és telik felettem az idő,semmi nem okoz örömet. Mit tegyek? Van valaki hasonlo helyzetben?( Nem vagyok tini.)

2016. júl. 10. 21:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
hát és mi lenne ha e sok baromság helyett tanulnál és dolgoznál? az annyira érdekes tud lenni.. Van szakmád? nyelvek?
2016. júl. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Van szakmam,jelenleg dolgozom
2016. júl. 10. 21:56
 3/12 A kérdező kommentje:
Mellette tanulok nyelvet is,szeretnék nyelvvizsgát
2016. júl. 10. 21:57
 4/12 anonim ***** válasza:
24%
Úgy hívják: pubertás. Nyugi, ki fogod nőni. Mindenki átesik ezen, noha nem egyformán gyötör meg mindenkit. Igyál sok vizet, és ha teheted, menj a szabadba. Napi 15 perc napfény, és napi mozgás termel annyi D vitamint, amitől jelentősen jobban érzed majd magad.
2016. júl. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
akkor meg hagyd ezeket az önkínzásokat - értelmes vagy, beláthatod, hogy nincs semmi eredménye, fölösleges. Anyukád meg tudod kérdezni, mit érzett, amikor megtudta, hogy te érkezel?
2016. júl. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tini, irtam. 20felett vagyok
2016. júl. 10. 21:59
 7/12 A kérdező kommentje:
Meglepődött amikor megtudta,mert majd csak későbbre tervezett
2016. júl. 10. 22:00
 8/12 anonim ***** válasza:

néha ez az önsanyargatás arra vezethető vissza, hogy az anyának több abortuszkísérlete volt - nem mindig, de ez egy ok ehet: nem fogadnak el, nem várnak szívesen.

De bárhogy is volt: csak azért is itt vagy, lesz majd valaki aki elfogad, amint vagy és te is elfogadod amint ő van. Akkor elmúlik ez. Milyen nyelvet tanulsz?

2016. júl. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem lesz senkim. A jövöben is egyedül latom magam. Keptelen vagyok massal együtt lenni,amig undorodom magamtol nem birom elviselni azt sem, ha hozzámérnek.

Nem világnyelvet tanulok.

2016. júl. 10. 22:14
 10/12 anonim válasza:
Nem tudom hogy az önelfogadásnak van-e receptje, nekem is van ezzel problémám. De ha elfogadod magad, akár hogy nézhetsz ki, nem fognak csúnyának látni. Biztos pszichológus többet tudna segíteni, hátha itt gyikon is egy rátaéál a kérdésedre.
2016. júl. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!