Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha beveszek 2 doboz vérnyomásc...

Ha beveszek 2 doboz vérnyomáscsökkentőt, mennyi az esély rá, hogy meghalok?

Figyelt kérdés
Mem csak egy kórházi látogatást szeretnék, de sajnos csak ennyit találtam itthon.
2016. júl. 25. 21:59
1 2
 1/20 anonim válasza:
Ne tedd!! Semmiképp ne akarj öngyilkos lenni,hiszen annyi olyan dolog van az életben amiért érdemes élni.
2016. júl. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Inkább fordulj orvoshoz mint semm hogy ön gyilkos légy
2016. júl. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de helyette beszélgethetnél velem.
2016. júl. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
Mindig van valami, amiért érdemes továbbmenni. Engem most csalt meg a párom 5 számomra tökéletes év után, de csak azért sem adom fel, bekaphatja a halál. Fel a fejjel, ki a mellel, harcolj :)
2016. júl. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Hercegno69 válasza:

Gondolj a csaladodra mit ereznenek ha meghalnal. Vagy a baratok. Temetes is koltseges. Lehet megszunne a problemaid de masnak tobbet okoznal vele meg persze nagy fajdalmat.

Tul lehet ezeken a gondolatokon jutni a halal nem megoldas semmire!

Beszelhetunk ha szeretned de ezt felejtsd el! Minden elet fontos!

Gondolom kiskoru vagy mert azt irtad ennyit talaltal otthon... Ne csinald! Masokra is gondolj ne csak magadra. Senkinek se lenne jobb!

Nem veletlen szulettel erre a vilagra es nem veletlen eled at ezt most!

Mindig van mas valasztas...

2016. júl. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ez nem ilyen egyszerű. Selejtes vagyok. De komolyan. Egy jó tulajdonságom sincs. És senki nem kedvel. És ezt nem csak úgy mondom, egy teremtett ember nincs, aki azt mondaná, hogy ez a lány jófej/aranyos/szép/okos/szórakoztató/akármi. A saját anyám is a halálomat kívánja. Csak egy teher vagyok mindenki számára. Szerintetek ebből jogy lábaljak ki? Pszihológusnál is voltam. De attól, mert egy órácskát beszélgetünk, az még nem változtat a szilárd tényeken. Selejt ember vagyok, nem érdemlem meg az életet.
2016. júl. 25. 22:24
 7/20 A kérdező kommentje:

"Gondolj a csaladodra mit ereznenek ha meghalnal. Vagy a baratok. Temetes is koltseges. Lehet megszunne a problemaid de masnak tobbet okoznal vele meg persze nagy fajdalmat.

Tul lehet ezeken a gondolatokon jutni a halal nem megoldas semmire!

Beszelhetunk ha szeretned de ezt felejtsd el! Minden elet fontos!

Gondolom kiskoru vagy mert azt irtad ennyit talaltal otthon... Ne csinald! Masokra is gondolj ne csak magadra. Senkinek se lenne jobb!

Nem veletlen szulettel erre a vilagra es nem veletlen eled at ezt most!

Mindig van mas valasztas..."


AZ A NAGY HELYZET, HOGY A KUTYA F#SZÁNAK SEM HIÁNYOZNÉK. Egy levélben megírnám, hogy hamvasszanak el. Egy temetés még mindig olcsóbb, mint az eltartásom, és akkor még a levegőt sem rontanám sehol. MINDENKINEK jobb lenne nélkülem. Nekem is, mert megszabadulnák végre magamtól. Olyan jó megoldás lenne... csak egy doboz gyógyszer és többé nem ébredek fel. Pár hétig téma lennék utána meg menne tovább a világ nélkülem. Az már egy jobb világ lenne, hisz nem vagyok ott.


Najó, tudom, hogy beteg vagyok.

2016. júl. 25. 22:31
 8/20 anonim ***** válasza:
Lol. Ha öngyilkos akarnál lenni nem itt kérnél tippet. Gyáva vagy.
2016. júl. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak jó tulajdonságai. Az, hogy a környezeted éppen nem veszi észre, nem jelenti azt, hogy nincs. Pl. azt már most látom, hogy tudsz helyesen és átláthatóan írni, tehát egy értelmes ember lehetsz (sokaknak ez is problémát okoz). Amúgy hány éves vagy?
2016. júl. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

#8: Igazad van. Gyáva vagyok. Meg ronda. Meg sötét, mint az éjszaka. Meg mindenben tehetségtelen. Még ahhoz is h...lye vagyok, hogy kinyírjam saját magam.

#9: Ez is csak a sok kockulás miatt van. Nekem már csak a netezés jelent megnyugvást szerettek és olyan hobbik híján, amikben jó vagyok. Kevesebb, mint egy hónap múlva leszek 15 éves. De arcra 13 éves vagyok. Mellkörfogatra meg 12.

2016. júl. 25. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!