Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha jópénzért elmegyek egy...

Ha jópénzért elmegyek egy magánpszichiáterhez, az felír nekem olyan gyógyszert amilyet akarok?

Figyelt kérdés
Mert a jelenlegi gyógyszeremnek elég kellemetlen mellékhatásai vannak. Emellett teljesen hatástalan, de a pszichiáter ragaszkodott hozzá....

2016. júl. 31. 16:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Te kevered a magánpszichiáter és a drogdealer fogalmát.
2016. júl. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
akkor keresek magamnak 1 drog dealert, mert a drága doktor úrak felől meg is dögölhetek.... komolyan 5 perc dumálás után a kezembe nyomta a receptet azt csókolom...
2016. júl. 31. 16:42
 3/11 TR75 ***** válasza:

A pszichiáterrel megbeszélheted a mellékhatásokat; ragaszkodhat ő bármihez, ha nem akarod szedni, nem kényszeríthet. Vannak alternatívák, amik közül választhattok mást. Gondolom, valami haszna van abból, hogy ezt a bizonyos szert írja fel neked.

Magánúton nem igazán olcsó a pszichiátria (sem).

2016. júl. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Sztk-s volt? Csak mert nekem is 5 perc alatt a kezembe nyomott valamit, ami nem hatott.

Nekem a végén kórházban kellett beállítani az adagomat.

Egyébként miből gondolod, hogy amit te akarsz az használna? Ha mégis így gondolod, megpróbálhatod, bár kétlem, hogy bemondásra felírná.


Amúgy ezeknek a gyógyszereknek a kezdetén sajnos kellemetlen mellékhatásai vannak.

2016. júl. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem, viszont végighallgat és elmagyarázza, hogy a jelenlegi gyógyszered miért jó választás, ha jó választás,és érdemes-e váltani.
2016. júl. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Elmész megint, elmondod hogy kellemetlen mellékhatásai vannak, sz@rt sem ér, és mindenképpen szeretnél másikat.
2016. júl. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért? A szomszédasszonynak mást írt fel?
2016. júl. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 homo ludensz ***** válasza:

Jelenleg átlagban 6 perc jut egy betegre a pszichiáternél.

Időpontra megyek kezében a lista és beszólít vagy ötünket a

váróból az előtérbe majd onnan egyenként a rendelőbe(szobájába). Megkérdezi hogy vagyok,meg üljek le de közben nyomtatja a receptet és két példányban az ambuláns lapot. Kezembe adja és mondja hogy kit hívjak be. Az előtérben aláírom az ambuláns lapot majd odamegyek a nővér szoba elé aki behív elveszi az egyik ambuláns lapot fellapozza a naptárt és a másik lapra ami az enyém ráírja a következő megjelenés dátumát és hogy hány órára menjek. Ideadja,elköszönök és 4-5 hétig arra sem megyek.Nem hiszem bár még nem próbáltam hogy a szokásos udvariaskodáson túl azért hogy nekem elmagyarázza miért hat vagy nem hat azért fizetnék még ha lenne is miből.Jó pénzért esetleg ír mást gondolom én de senki nem tudja előre hogy az neked beváltja e azt amit vársz tőle jó pénzért.

2016. júl. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A magándokiban még szokott lenni hajlandóság hogy ne murdelj meg attól amit felír mert akkor nem fizetsz többet. Meg hát ott több idő van egy-egy emberre, sztk-ban futószalagon megy, ha bemennék, jó tüneteket sorolva kb bármilyen gyógyszert felír mert ennyire érdekli őket és ennyire van idejük.
2016. aug. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 TR75 ***** válasza:
Ne hidd, hogy amúgy a magándokinál biztosan jobb a helyzet. Én helyi viszonylatban ismerek egy pszichiátert, főorvos meg minden, a helyi menő doki, a magánrendelése dugig van, mintha az sztk rendelést látnád a váróban. Az öt perc itt is igaz, csak ezért még fizetni is kell (és oké, ott a másik, aki fogad ügyeleti időben is, rugalmasan kezeli az időpontok kiválasztását, és miegyéb).
2016. aug. 1. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!