Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon félek hogy meghalok...

Nagyon félek hogy meghalok vagy szívrohamot kapok? 16/L

Figyelt kérdés

A nagyapámnak kb 6 hónapja volt infarktusa, es kb 30 évig dohányzott. A másik pápának agyi érelmeszesedése volt.


16 éves vagyok és nagyon felek hogy nekem is szív infarktusom lesz. Nem dohányzom, Bem drogozok. Hogy nyugtassam magam? Valami jól bevált módszer ilyenkor?



2016. aug. 2. 18:40
 1/5 A kérdező kommentje:

Van amikor szúr a mellkasom, és szedülök. Ma járás közbe is volt hogy megszédültem. A fejem is szokott fájni.

A nagymamám aki volt pánikbeteg azt mondta hogy ez attól van mert ezen stresszelek. :/

2016. aug. 2. 18:42
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, ilyen fiatalon kizárt, hogy infarktust kapj. A tüneteid a szorongás miatt vannak.
2016. aug. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2016. aug. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A másik pápa is öreg volt, és nem 16 éves. Ne cigizz szórakozz, dolgozz, tedd amit kell. Soká éljél.
2016. aug. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
A nőknél ritka az infarktus általi halál.
2016. aug. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!