Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van köztetek, akinek kényszerk...

Van köztetek, akinek kényszerképzetei támadnak időnként, vagy ez bárkivel előfordul?

Figyelt kérdés
Nekem ilyenkor olyan gondolataim vannak,amik nagyon zavaróak.Pl:mások be akarják folyásolni a döntéseimet,amik nem tartoznak rájuk,meg hogy bizonyos dolgokat rám akarnának erőltetni,vagy nem hagyják,hogy önmagam legyek.Sokszor aludni se tudok miattuk,mert mintha nem is én irányítanám a sorsomat.Az az érzésem,hogy el akarnak nyomni,pedig tudom,hogy csak bebeszélem magamnak.Tehát tudom,hogy ezek eltúlzottak,és mindig utólag jövök rá.Aztán pedig egy ideig nyugodt vagyok és nincsenek ilyenek,egy idő után viszont megint előjönnek.Ez a két szakasz váltja egymást.

2016. aug. 13. 20:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen sokszor,ez szerintem a szorongásból fakad,gondolom amikor ezt az érzéstelenítő tudatos a környezetvédelmi,akkor hülyének néztek,mert nem értenek és ez csak még tovább rontja ezt a helyzetet.
2016. aug. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!